(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

25 жовтня на зимувальних ставках «Жигалівка» ДСРП «Пиківський рибцех» чергували двоє рибоводів. Близько 06:00 один з них вийшов почистити решітки, повернувшись, застав свого колегу М., 1961 р.н., мертвим.
Роман Чернега взяв участь у конференції з нагоди завершення проєкту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» та презентації нового проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».
Представники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у відзначенні Дня Гідності та Свободи, який заснований на честь початку у цей день, 21 листопада, двох революцій: Помаранчевої революції – 2004 року та Революції гідності – 2013 року.
21 листопада в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з керівниками служб охорони праці будівельних організацій та координаторами з питань охорони праці щодо дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки у будівельній галузі, зокрема, на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
Закон України від 25.09.2019 р. № 2172 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства в сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції» є ключовим з точки зору забезпечення безпечності нехарчової продукції для споживачів та користувачів.
Директора Чигиринського навчально-виховного комплексу «Спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради Сергія Цюрупу цікавило питання щодо порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та створення комісії з перевірки знань.
Відповідно до Законів України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» та «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» Держпраці та її територіальні органи здійснюють перехід до робочої версії Національної інформаційної системи ринкового нагляду та системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик (далі – ІТС НРН та СОВС).
Інформація про переможця конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «В», який був проведений 13 листопада 2019 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
Парламент 12 листопада 2019 р. ухвалив у першому читанні законопроект щодо зниження тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду. У даному законопроекті відбулось зниження навантаження на суб’єктів господарювання різними окремими видами перевірок (виїзна, невиїзна, поєднана).
Відділ з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що у відповідності з вимогами «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», який затверджено наказом МОЗ України від 21.05.2007 № 246 триває робота щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2020 році.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.