(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В Держпраці відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався 04.10.2019 у ПрАТ «Авіакомпанія «УКРАЇНА-АЕРОАЛЬЯНС». В результаті аварійної посадки транспортного літака Ан-12 в с. Сокільники Львівської області загинуло п’ять осіб та троє отримали травми різного ступеня тяжкості.
11 вересня 2019 року об 11:20 у ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (86)» стався нещасний випадок з особою, яка утримується в установі виконання покарань, П., 1997 р.н. – травматична ампутація чотирьох пальців лівої кисті.
18 жовтня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
22 серпня 2019 року о 14:00 на автошляху Рівне–Луцьк сталась дорожньо-транспортна пригода з вантажним автомобілем-фургоном Mersedes Sprinter, що належить фірмі «Люстдорф» у формі ТОВ (М. Іллінці) і розвозив готову продукцію зі складу у Луцьку. Під час ДТП експедитор Л., 1994 р.н., отримав несумісні з життям травми.
Погода 18-22 жовтня   18 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим значно вищий норми. Опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь в урочистому засіданні Ради Федерації профспілок Вінницької області з нагоди 100-річного ювілею Об’єднання профспілок Вінниччини.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» ( смт. Глухівці, Козятинського району) та інших підприємств, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
16 жовтня о 9:15 на автошляху Біла Церква–Кременець, поблизу с. Юрівка Козятинського району сталася ДТП, за участю автомобіля ВАЗ 2114, у якому троє вчительок Юрівського ЗНВК І-ІІІ ступенів їхали на нараду та на колегію профспілки до райцентру. Renault Kangoo виїхав на смугу зустрічного руху і зітнувся з ВАЗом...
Під час онлайн-прийому, 16 жовтня, до фахівців Державної служби України з питань праці звернулись представники підприємств Херсонської області із проблемними питаннями, що виникають у роботі, а саме:
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці інженерно-технічних працівників ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Аграна Фрут Лука», ТОВ «Барлінек Інвест», ТОВ «Амбар+» та ін., які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.