(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У рамках проведення планової комплексної перевірки сектором гірничого нагляду Управління Держпраці перевірено піднаглядні відокремлені підрозділи ПАТ «Українська залізниця» на території Вінницької області.
Погода 18-22 січня   18 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується коливання температурного режиму. Місцями невеликі опади у вигляді снігу, на дорогах ожеледиця.
У Теплицький райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Марцин.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області з 9 по 15 січня 2019 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання області щодо додержання законодавства про працю.
Під час онлайн-прийому, що відбувся 16 січня 2019 року, фахівці Держпраці надали відповіді представникам суб’єктів господарювання Вінницької області з питань, що стосуються дозвільної системи та гігієни праці.
Кабінетом Міністрів, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», 16 січня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік».
16 січня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском», яку спрямовано на формування вітчизняного ринку обладнання, що працює під тиском, відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
З 1 січня 2019 року набрали чинності норми Закону України «Про державну службу» щодо впорядкування структури оплати праці державних службовців.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
На сьогодні важливим стратегічним завданням є втілення заходів у напрямку формування самодостатньої сім’ї, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та гендерної рівності. Про це зазначила директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна, презентуючи «Карту пріоритетів» структурного підрозділу облдержадміністрації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.