(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області здійснює інформування населення про переваги задекларованої праці. Так, Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів С.Б.Товпига під час відвідувань підприємств, установ і організацій проводить роз’яснювальну роботу та роздає буклети, які наочно демонструють всі переваги офіційного працевлаштування.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з охорони праці»
За оперативними даними Держпраці, впродовж січня-вересня 2017 року інспекторами праці проведено 826 заходів державного нагляду на 614 підприємствах-боржниках, які мали заборгованість із виплати заробітної плати у сумі 1 млрд 567 млн гривень.
18 жовтня 2017 року о 9:45 біля м.Липовець сталось зіткнення автомобіля «Део-Ланос» з автомобілем «Газель», у якому відповідальні особи ДП «Іллінецьке лісове господарство» їхали для здачі звіту до Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Головний державний інспектор праці Г.І.Ветушинський, у складі робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Тростянецької райдержадміністрації, взяв участь у рейдах-дослідженнях моніторингу найманої праці.
Управління Держпраці у Вінницькій області оголошує конкурсний відбір на посаду державної служби категорії «В» – головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр» на чисельні звернення керівників підприємств 24-25 жовтня 2017 року організовує семінар-навчання для фахівців кадрових служб на тему: «Нове у системі законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками».
Під час колегії Управління Держпраці в Житомирській області обговорено повноваження інспекторів праці органів місцевого самоврядування.
На Вінниччині температурний режим близький до норми з підвищеною вологістю повітря. Істотні опади малоймовірні. Вночі та вранці тумани.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Синтез-Союз» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.