(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
26 листопада 2019 року у приміщенні Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області щодо стану промислової безпеки та охорони праці в дочірніх підприємствах ВОКСЛП «Віноблагроліс».
25 листопада поточного року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалось навчання за професійною програмою/
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу, що під час опалювального періоду у закладах соціально-культурної сфери, зокрема, освіти, медицини, культури, громадського харчування зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв взяв участь у семінар-нараді з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство, що відбулась під головуванням в.о. начальника відділу з питань банкрутства Головного теруправління юстиції Катерини Глінчук.
Погода 26-30 листопада   26 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, часом невеликий дощ. Вночі та вранці очікується туман, ожеледь, ожеледиця.
22 листопада 2019 року у приміщенні управління агропромислового розвитку Чечельницької РДА районною філією Вінницького ОЦЗ був проведений семінар для представників кадрових служб структурних підрозділів Чечельницької РДА, в яких планується вивільнення на тему: «Запобігання масовому вивільненню та забезпечення прав вивільнених працівників».
Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 10 січня та 23 жовтня 2019 року, рекомендовано перенести три робочі дні на вихідні, і матимемо двічі по чотири вихідних підряд.
Державна служба статистики України своїм наказом з 1 січня 2020 року скасовує звітність про травматизм на виробництві.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.