(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Дисюк провів семінар-нараду у Комаргородському вищому професійному училищі з посадовими особами та учнями навчального закладу.
Кабінет Міністрів України схвалив проєкт закону щодо переведення у цифровий формат трудових книжок. Рішення Уряду дозволить скоротити бюрократичні процедури та оцифровувати процеси.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, часом невеликий дощ. Вночі та вранці очікується туман, на дорогах ожеледиця.
Після тривалої роботи у тестовому режимі, 20 листопада 2019 року Держпраці та її територіальні органи розпочали повноцінну роботу в системах оперативного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик.
У рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для людей з інвалідністю та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами, Гайсинською районною філією Вінницького ОЦЗ проведений круглий стіл із соціальними партнерами на тему: «Допоможемо разом».
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці працівників філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин), які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Відмова в прийомі на роботу за ознаками віку – це дискримінація особи в трудовій сфері, або ейджизм, коли людину не беруть на роботу, тому, що їй 45+.
У Федерації профспілок Вінницької області відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця профспілок з Управлінням Держпраці – гарантія забезпечення трудових прав працівників»
Сьогодні Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства соціальної політики і збільшив бюджет Фонду соціального страхування на 1,4 млрд грн у 2019 році.
За відсутності трудової книжки або відповідних записів в ній трудовий стаж встановлюється на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.