(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Вінницького цеху ПАТ «Укрвторчермет» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів В.Г.Жовтяк провів інформаційний семінар у Ладижинському міському центрі зайнятості на тему: «Трудовий договір, договір цивільно-правового характеру»
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці проведено планову перевірку ТОВ «Люстдорф» щодо дотримання вимог здійснення державного гірничого нагляду: правильності розробки родовищ корисних копалин, а також додержання правил проведення геологічних і маркшейдерських робіт.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
4 жовтня 2017 року о 6:50 у приміщенні ферми з відгодівлі великої рогатої худоби ТОВ «АРЧІ» (с.Михайлин Козятинського району) було виявлено повішеним сторожа П., 1964 р.н. Відповідно до лікарського свідоцтва смерть настала внаслідок механічної асфіксії – повішання.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у проведенні практикуму із застосування законодавства про працю для представників органів місцевого самоврядування, організованого і проведеного Вінницьким регіональним відділенням Асоціації міст України.
За 9 місяців 2017 року державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області, які здійснюють нагляд у сферах промислової безпеки та охорони праці проведено 644 перевірки виробничих об’єктів, 421 перевірку суб’єктів господарювання, виявлено 7255 порушень.
Наші вітання   23 жовтня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
20 жовтня 2017 року посвідчення інспектора праці органів місцевого самоврядування отримав головний спеціаліст, інспектор праці юридичного відділу Калинівської міської ради Ігор Юрійович Богданов.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулось засідання колегії, на якому розглянуто підсумки роботи Управління за 9 місяців 2017 року та завдання подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони та гігієни праці, додержання законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.