(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

29-30 березня 2018 року організовується семінар-навчання на тему: «Аналіз вимог до випробувальних лабораторій відповідно до нової версії ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 640 «Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців».
12 березня 2018 року об 00:30 слюсар-ремонтник ДП «Гайсинський спиртзавод» Г., 1960 р.н., у приймальному відділенні сировинного відділу під час зливання патоки упав з висоти автомобіля і отримав закритий косий перелом середньої третини лівого стегна зі зміщенням уламків.
27 березня 2018 року організовується семінар-навчання на тему: «Роз’яснення Мінімальних вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2017 № 1050».
9 березня 2018 року водій фермерського господарства «ВОГАС» (Одеська область) Б., 1965 р.н., помер на території ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м.Ладижин), де перебував у відрядженні. Ймовірна причина смерті – інфаркт міокарда.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня українського добровольця.
12 березня 2018 року в Міністерстві соціальної політики України відбулося четверте засідання Спільної робочої комісії сторін для ведення колективних переговорів і підготовки проекту нової Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.
5 листопада 2017 року лікар Вінницького обласного клінічного госпіталю інвалідів війни Б., 1971 р.н., повертався з відрядження на власному автомобілі. Близько 20:10 на 27-му кілометрі траси Київ-Житомир лікар зупинив автомобіль, щоб надати допомогу травмованому кількома автомобілями пішоходу...
З цього року можливість направляти працюючих українців на реабілітаційне лікування, що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, має кожен заклад охорони здоров’я, де наявні стаціонарні відділення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.