(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головні державні інспектори відділу нагляду в агропромисловому комплексі і соціально-культурній сфері Управління Держпраці Руслан Черниш та Костянтин Іващенко провели флеш-моб на вулицях Вінниці та центрального автовокзалу міста з метою привернути увагу учасників дорожнього руху до проблем безпеки на дорогах, дотримання правил дорожнього руху.
26 листопада 2018 року під час завантаження автомобіля «Сканія» зерном соняшника на Немирівському комбікормовому заводі (с.Кароліна Немирівського району), об 11:30 у водія Ш., 1955 р.н. (ФОП Березка Н.І., м.Чернівці) несподівано погіршився стан здоров’я, що призвело до настання смерті.
30 листопада 2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась щотижнева робоча нарада, яку провів перший заступник начальника Управління Володимир Боковець.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології 30 листопада у другій половині дня очікується сніг, місцями хуртовини, на дорогах утримається ожеледиця. На вихідні – сніг , місцями сильний, наприкінці періоду температура повітря підніметься до 0° і вище.
Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2019. Конкурс організовує і проводить науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
3 жовтня 2018 року муляр МКП «ЖЕК №7» Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради М., 1961 р.н., перебував у майстерні підприємства. Об 11:40, під час споживання їжі, йому стало недобре, чоловік втратив рівновагу, осунувся на стільці. Колеги викликали швидку допомогу, лікарі якої констатували смерть потерпілого.
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що на підприємствах, в організаціях та установах соціально-культурної сфери України у поточному році значно збільшився виробничий травматизм. Так, за 10 місяців 2018 року загинуло більше 30 працівників (збільшення кількості нещасних випадків порівняно з аналогічним періодом минулого року на 45 %).
З метою здійснення Вінницькою облдержадміністрацією наданих їй повноважень для забезпечення національної безпеки, головою обласної державної адміністрації, Валерієм Коровієм 28 листопада 2018 року проведено засідання ради оборони Вінницької області для координації ЗСУ, Нацuвардії, Національної Поліції, СБУ та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану.
26 листопада 2018 року відбулось засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про стан колективно-договірного регулювання на підприємствах, установах, організаціях області та роботу членських організацій ФПО щодо підвищення його ефективності».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.