(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у фізичних осіб – підприємців, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці»
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє: сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області станом на 1 липня 2019 року становила 33,5 млн. грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 червня 2019р.) збільшилась на 96,7% або 16,5 млн. грн.
20 червня 2019 року об 11:30 у Комунальному закладі «Козятинська обласна туберкульозна лікарня» (с. Сетринівка Козятинського району) у кабінеті виявлено мертвим М.,1981 р.н., який працював на посаді старшої медичної сестри. Напередодні, близько 18:00 він телефонував рідним, що повертається додому, та не приїхав.
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує: запорука збереження життя та здоров’я мешканців багатоквартирних будинків, власників приватних домогосподарств – вчасне проведення необхідних заходів з технічного обслуговування, ремонту газового обладнання, перевірки і прочищення димових та вентиляційних каналів.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у панельній дискусії, яка розгорнулась після завершення фільму «Жінка в полоні». Це – фільм про сучасність, у якій існує рабство. Це історія про безпомічну людину, яка прагне вирватися з полону та тривалий час перебуває в умовах морального та фізичного гноблення.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Олег Мандриця провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Будматеріали І» (с. Маньківка Бершадського району) щодо змін, що відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, які регулюють процес проведення атестації робочих місць.
Упродовж перших шести місяців 2019 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм було забезпечено 15 297 застрахованих осіб і їх дітей.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у фізичних осіб – підприємців, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.