(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Парламент 12 листопада 2019 р. ухвалив у першому читанні законопроект щодо зниження тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду. У даному законопроекті відбулось зниження навантаження на суб’єктів господарювання різними окремими видами перевірок (виїзна, невиїзна, поєднана).
Відділ з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що у відповідності з вимогами «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», який затверджено наказом МОЗ України від 21.05.2007 № 246 триває робота щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2020 році.
Державною службою України з питань праці оприлюднено для обговорення проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт при розробці родовищ рудних та нерудних корисних копалин».
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі чергового засідання спеціальної комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, до складу якої входять по два представники від місцевих органів виконавчої влади, застрахованих осіб та страхувальників.
8 серпня 2019 року о 23:00 у СО «Бершадські ЕМ» АТ «Вінницяобленерго», виконуючи роботи у складі бригади з усунення обриву проводу на ПЛ-0,4 кВ, що стався внаслідок несприятливих погодних умов, тракторист М., 1967 р.н., доторкнувся до обірваного проводу і був смертельно уражений електрострумом.
Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України: власник або уповноважений ним орган зобов’язаний провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку в день звільнення.
12 листопада 2019 р. Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект Закону України від 25.09.2019 р. № 2172 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду».
Погода 19-23 листопада   19 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ. Вночі та вранці очікується туман.
9 листопада 2019 року набрала чинності постанова КМУ «Деякі питання здійснення виплат працівникам бюджетних установ» від 03.11.2019 р. № 918. Відповідно до її положень бюджетні установи мають повністю перейти на безготівкові розрахунки із заробітної плати та авансування витрат на відрядження.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» та Профспілка працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів запрошують на ІI Міжнародну конференцію «Безпека праці в будівництві. Управління ризиками». Цьогорічна подія стане наступним кроком в розвитку безпеки та гігієни праці в Україні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.