(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області 12 жовтня 2020 року проведено захід державного контролю (інспекційне відвідування) в КП «Вінницяоблводоканал», під час якого виявлено заборгованість із виплати заробітної плати 801 працівникові підприємства у сумі 12494,8 тис. грн.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: ДОСВІД ЕКСПЕРТА – Експертна оцінка проєктів систем протипожежного захисту – чому це важливо; Відхилення від вимог будівельних норм у сфері ПБ. Вирок чи ковток свіжого повітря?; НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА – Як нерозуміння норми документа та неуцтво спровокували 12-річну тяганину.
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 жовтня 2020 року становила 17,8 млн грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 вересня 2020р.) збільшилась на 10,2% або на 1,6 млн грн.
Не забудьте привітати   1 листопада 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко у рамках робочого візиту у Запоріжжі разом із заступником Голови Держпраці Аллою Горбатюк зустрілися з головою Запорізької облдержадміністрації Віталієм Боговіном та начальником ГУ ДПС у Запорізькій області Романом Афоновим.
В Україні почастішали випадки отруєння грибами. На Вінниччині, лише за останній тиждень, зареєстровано 21 випадок отруєння грибами: постраждало 28 осіб (5 сімейних вогнищ), в тому числі 1 дитина 9 років. Летальних випадків немає.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується незначне зниження температури повітря. Хмарно з проясненнями, часом місцями невеликий дощ, вночі та вранці місцями туман.
Звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій, санітарних лабораторій, які проводять гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища!
На Вінниччині суттєво загострилась епідситуація щодо рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію. За останню добу в області зареєстровано 202 нових випадки СOVID-19. Від початку спостережень це найбільша кількість ураження коронавірусом за добу!
Кабінет Міністрів продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні до 31 грудня 2020 року. Режим був встановлений 25 березня 2020 року через епідемію COVID-19. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 27 жовтня 2020 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.