(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про розмір середньої номінальної заробітної плати штатного працівника та про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 вересня 2018 року.
У жовтні українці матимуть додатковий вихідний, адже згідно із Кодексом законів про працю 14 жовтня відзначається День захисника України. Цей день з 2015 року є державним святом і неробочим днем. У 2018 році він випадає на неділю, тому понеділок 15 жовтня буде вихідним.
13 вересня 2018 року о 23:30 стався нещасний випадок з пресувальником-віджимачем харчової продукції Б., 1981 р.н., (ФОП Бенкалюк О.Є., м. Вінниця), який, проходив в оліє-пресовому цеху повз похилий гвинтовий конвеєр і несподівано оступився. Ліва рука потерпілого потрапила під шнек, внаслідок чого стався травматичний відрив І-ІІІ пальців лівої кисті.
17 вересня 2018 року о 14:30 стався нещасний випадок з лісорубом К., 1987 р.н., (ФОП Кушнір.В.П., с.Стапенки Барського району), який перебував на місці вирубки у лісовому масиві Барського райагролісу поблизу с.Підлісний Ялтушків і чекав прибуття лісника. У цей час йому на голову впала з дерева гілка і завдала відкриту непроникаючу черепно-мозкову травму.
Погода 2-6 жовтня   2 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області температурний режим коливатиметься. Мінлива хмарність, дощ, місцями сильний, на поверхні грунту заморозки 0…5°.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Калинівський машзавод», які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
27-28 вересня 2018 року проведено семінар-наради щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, трудових відносин, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції у Погребищенському, Липовецькому, Бершадському та Чечельницькому районів.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 24-28 вересня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Переможці Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2017 році
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у роботі засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про стан охорони праці і техніки безпеки на виробництвах області та заходи щодо їх поліпшення», яке відбулось1 жовтня 2018 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.