(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відпочиваючи на воді, треба завжди пам’ятати про безпеку. За інформацією Департаменту цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації з початком купального періоду на воді загинуло 37 осіб, з них 5 дітей.
Робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України упродовж першого півріччя 2018 року зафіксовано 2 385 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, з яких 173 – смертельні. У порівнянні з тим же періодом минулого року кількість нещасних випадків зменшилась на 4,2%.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ДП «Томашпільський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
За умов підвищеної температури повітря, які склалися в останні дні, з метою профілактики перегрівання організму (гіпертермії) необхідно організувати раціональний режим праці.
Погода 7-9 серпня   7 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми. 7-9 серпня на території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Невдовзі вийде друком серпневий номер журналу «Охорона праці і пожежна безпека», а тим часом пропонуємо вам ознайомитися з основними питаннями, на які відповіли наші експерти в цьому місяці:
Багато професій пов’язані з небезпекою і шкодою для здоров’я. Звичайні офісні працівники і ті ризикують здоров’ям, просиджуючи нерухомо по кілька годин у своїх кабінетах. Про професійні захворювання розповідає лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області Анжела Ліщун.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області з 31 липня до 3серпня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.