(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

18 липня 2019 року в Чечельницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних, у якому взяла участь головнй державний інспектор відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Поліщук.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Міністерство соціальної політики України оприлюднило проект наказу «Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності»
На засіданні колегії Управління Держпраці у Вінницькій області підбили підсумки роботи за 6 місяців 2019 року та визначили завдання із вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю, зайнятість населення, охорону та гігієну праці.
18 липня поточного року головний державний інспектор управління Держпраці Лариса Пасічна взяла участь у робочій нараді, під головуванням начальника Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталія Погосяна щодо можливих шляхів вирішення питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на КНВО «Форт» МВС України.
Держпраці провела онлайн-прийом для жителів Одещини. Мешканці міста та області 17 липня звернулися до Головного управління Держпраці в Одеській області та порушили перед фахівцями Служби питання, що стосувались Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, а також з’ясували питання трудових відносин.
Погода 19-23 липня   19 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми. Місцями невеликі короткочасні дощі.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці Олег Мандриця провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Грандлітоїл» (с. Дружне Калинівського району) щодо порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці та надання пільг та компенсацій працюючим у несприятливих умовах.
Головний державний інспектор Олександр Іконніков взяв участь у засіданні районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, на яке були запрошені керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств Барського району.
17 травня 2019 року о 23:20 у дробильно-сортувальному цеху №1 ТОВ «Демидівський граніт» (с. Демидівка Жмеринського району), стався нещасний випадок зі смертельним наслідком – під час очищення стрічкового конвеєра дробарки КСД–1750 дробильник Г., 1969 р.н., потрапив під натяжний барабан. Смерть настала від тупої травми грудей, що ускладнилась травматичним шоком.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.