(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Борис Бутаков працює енергетиком на ПрАТ «Юж-мормонтаж», що на Херсонщині, та відповідає за безпечну експлуатацію підіймальних споруд. У зв’язку з особливостями роботи він звернувся до фахівців Держпраці щодо того, чи потрібно одержувати дозвіл на експлуатацію навантажувачів, якщо їх реєстрація на сьогодні не визначена нормативно-правовими актами?
За письмовою заявою роботодавця інспектори праці можуть проводити аналіз стану додержання законодавства про працю та надавати рекомендації щодо його застосування.
Відповідно до наказу начальника Управління Держпраці у Вінницькій області, фахівцями відділу з питань гігієни праці проведено санітарно-епідеміологічне обстеження ПАТ «Вінницяпобутхім» з метою обстеження умов праці оператора складально-пакувальних машин З., 1962 р.н., за підозрою у виникненні професійного захворювання.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Катос» щодо дотримання вимог законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів П.П.Гречух провів у Мурованокуриловецькому районному центрі зайнятості інформаційний семінар.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат»
Будьте завжди уважні при користуванні газом, бо в цьому – запорука вашої безпеки та безпеки близьких вам людей!
Погода з 25 по 27 жовтня   24 жовтня 2017
На Вінниччині збережеться температурний режим нижчий норми. Місцями опади.
20 жовтня 2017 року о 9:04 важко травмовано формувальника залізобетонних виробів та конструкцій ПрАТ «Ладижинський завод ЗБК» К., 1965 р.н. При підйомі краном арматури на стіл для подальшого штампування, стіл почав нахилятися і притиснув К. до металевої форми.
У період з 17 по 22 жовтня на підприємствах України: смертельно травмовано 5 осіб: 2 особи – на підприємствах Київської області, по 1 особі – на підприємствах Одеської, Полтавської та Хмельницької областей.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.