(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
27 жовтня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Наталія Мазур взяли участь в урочистостях з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Компанія Нівіт» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
За 9 місяців 2017 року відділом з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто 796 листів-клопотань, за якими складено і погоджено 796 актів та списків щодо визначення категорій працівників, які підлягають медичним оглядам.
26 жовтня 2017 року о 8:45 на комплексі зерносушарок ТОВ «Зернокомплекс «Сиваш» (смт Вендичани Могилів-Подільського району) слюсар Н., 1975 р.н., ремонтував засувку біля зерносушарки. У цей час рухався тепловоз і зачепив автомобільний навантажувач, який вже завдав потерпілому травми несумісні з життям.
Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2018 рік за календарем п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями в суботу та неділю при однаковій тривалості часу роботи за день упродовж робочого тижня та зменшенні тривалості роботи напередодні святкових та неробочих днів наводить офіційний журнал ДФС «Вісник. Офіційно про податки».
За 9 місяців 2017 року головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів здійснено ряд комплексних заходів щодо дотримання трудових прав працівників, зайнятих в різних галузях економіки області та детінізації зайнятості.
Перехід на «зимовий час» у 2017 році в Україні відбудеться 29 жовтня. Стрілки годинників вночі в останню неділю жовтня будуть переведені на одну годину назад.
25 жовтня 2017 року заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Юрій Ковальчук року взяв участь у роботі виїзного засідання колегії при начальникові головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки, яке відбулось на базі Іллінецького об’єднаного управління.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.