(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 4-8 січня   4 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується пониження температури повітря, часом сніг, місцями хуртовини, на дорогах утримається ожеледиця.
Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік», розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року становить: у місячному розмірі – 4 173 грн.; у погодинному розмірі − 25,13 гривень.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах»
У заході взяли участь голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, керівники територіальних управлінь з усіх областей України.
Головне управління статистики у Вінницькій області інформує про розмір середньої заробітної плати штатних працівників області у листопаді 2018 року.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми, з 3 січня поступове пониження температури повітря. Упродовж періоду опади у вигляді переважно невеликого снігу, мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів видобутку та втрат підземних вод та планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2019 рік.
Районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у Тростянецькому районі продовжується проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи для фізичних осіб – підприємців та населення району щодо дотримання вимог чинного податкового та трудового законодавства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.