(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області провів позапланову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ДП «Барський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс».
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв та завідувач сектору юридичного забезпечення – юрисконсульт Марина Савелова у рамках Всеукраїнського тижня права провели семінар-нараду з інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: ТЕХНОГЕННА БЕЗПЕКА – ПЛАС на підприємстві. Зразок; БЕЗПЕКА ПРАЦІ – Безпечне вибухонебезпечне, або Особливості роботи з балонами; ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА НА ПІДПРИЄМСТВІ – Запалити, та не згоріти, або Профілактика пожеж під час святкування Нового року.
Погода 10-14 грудня   10 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Ладижинського міського будинку культури «Лада» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму та безпечного проходження опалювального сезону.
В Університеті державної фіскальної служби України відбувся черговий «Ярмарок вакансій» для студентів. Участь у заході взяли роботодавці, які зацікавлені в перспективних майбутніх працівниках.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст взяв участь у засіданні круглого столу«Аналіз причин настання нещасних випадків у закладах охорони здоров’я м. Вінниці за 11 місяців 2019 року», організованому Вінницьким відділенням управління ВД ФСС України у Вінницькій області.
6 грудня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.