(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Мета проєкту - сприяння безпечній, здоровій та задекларованій праці в Україні.
ДП «ГНМЦ» 29-30 червня 2021 року надає інформаційно-консультаційні послуги у формі семінару-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки ISO 45001:2018». Захід передбачає отримання теоретичних знань стосовно структури та вимог стандарту ISO 45001:2018, а також отримання практичних навичок з розробки документації систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки праці.
Інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Дисюк провів нараду у Городківській сільській раді Тульчинського району з щодо актуальних питань додержання норм законодавства про працю та налагодження співпраці для легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
За 5 місяців 2021 року державними інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області було проведено 6 результативних заходів, у тому числі за рахунок проведення роз’яснювальної роботи серед керівників суб’єктів господарювання, що несвоєчасно виплачували заробітну плату своїм працівникам.
16 грудня 2020 року о 13:40 покрівельник Г., 1977 р.н., який працював за цивільно-правовим договором у ФОП Сміхульського О.Ф., під час виконання покрівельних робіт на даху будівлі Калинівської місцевої прокуратури у смт. Літин, стоячи на встановлених листах металочерепиці, не втримався та упав з даху на лист металочерепиці, який розташовувався внизу.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів нараду з інженерно-технічними працівниками та працівниками ТОВ «Вінницький авіаційний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та попередження виробничого травматизму.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв провів нараду з представниками об’єднаних територіальних громад області, на якій були обговорені зміни до трудового законодавства та шляхи співпраці місцевого самоврядування з органами державного нагляду (контролю).
26 травня 2021 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання «Про готовність атракціонної техніки, встановленої у Вінницькій області, до роботи у літній період 2021 року».
У рамках інформаційного етапу Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Товпига провів у Жмеринській міській раді нараду з відповідальними особами органів місцевого самоврядування.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у семінарі-нараді з питань заборгованості із виплати заробітної плати та інших платежів, що відбулась у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.