(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Кабінет Міністрів України 23 серпня 2017 року затвердив Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, який визначає процедуру проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «А», «Б» і «В».
На Вінниччині зберігатиметься тепла та суха погода.
На фізичну особу – підприємця (ФОП) не ведеться трудова книжка, а на працівників, що працюють у ФОП, ведеться.
Згідно з дорученням Держпраці, працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління, здійснили чотири відвідування підприємств-боржників області з виплати заробітної плати.
Фахівцями відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів з метою недопущення настання нещасних випадків та виробничого травматизму.
25 серпня 2017 року о 10:30 тракторист фермерського господарства «Борівське» (Чернівецький район) Б., 1962 р.н., випресовував підшипник з вала культиватора. У цей час зовнішня обойма підшипника лопнула і скалка вдарила Б. в ліве око, пошкодивши роговицю і райдужну оболонку.
Державна служба України з питань праці інформує про головні вимоги, яких повинні дотримуватись роботодавці при вивільненні працівників
Набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 11.07.2017 № 1127 «Про затвердження форми картки обліку даних інспектора праці», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 липня 2017 р. за № 921/30789.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
22 серпня 2017 року близько 13:30 водій Я., 1970 р.н., та оператор з обслуговування комп’ютерної техніки та програмного забезпечення Ш., 1989 р.н., на службовому автомобілі «Пежо Експерт» Ладижинської міської ради повертались з відрядження у Вінницю. Поблизу смт. Вороновиця Вінницького району сталось зіткнення з вантажним автомобілем «Рено Магнум».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.