(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та працівників підприємств м. Вінниця, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА НИЗЬКИХ ПЕНСІЙ – ТІНЬОВИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ З НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЮ ПРАЦЕЮ ТА ЗАРПЛАТАМИ У КОНВЕРТАХ!
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» продовжує публікувати коментарі, консультації, роз’яснення щодо впровадження міжнародних стандартів з управління ризиками БГП в Україні. Читайте у №1 за 2019 рік:
Державна служба України з питань праці спільно з Асоціацією міст України розробили методичні рекомендації «Здійснення органами місцевого самоврядування контролю за додержанням законодавства про працю».
Із 1 січня 2019 року набув чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23 листопада 2018 року № 2629-VII (далі – Закон № 2629).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
У №12 (264) журналу «Технополіс» за грудень 2018 року ви маєте змогу ознайомитися з багатьма цікавими та корисними публікаціями на тематику охорони праці та дотримання законодавства про працю. Читайте і передплачуйте надалі!
Триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2019. Конкурс організовує і проводить науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 грудня 2018 року
Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.