gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

14 грудня – День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Це день мужніх та самовідданих людей, завдяки самопожертві яких вдалося локалізувати аварію та врятувати людство від радіаційного забруднення.
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що триває ХІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2022 року, присвячений Дню охорони праці в Україні.
Комісією у складі посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці у працівників підприємств м. Хмільника та Хмільницького району: ДП "Вінницьке лісове господарство", КНП "Хмільницька центральна міська лікарня", ТОВ "Санаторій "Березовий гай", Санаторій "Хмільник", ДНЗ "Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник" та інших.
10 грудня, в. о. Голови Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера та в. о. Голови Державної митної служби України Вячеслав Демченко підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.
Сьогодні, 10 грудня, фахівці відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області провели онлайн-конференцію з представниками провідних підприємств будівельної галузі регіону щодо забезпечення додержання НПАОП 45.2-7.03-17 Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках
У 1950 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як Міжнародний день прав людини.
Інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота у медичних закладах з метою попередження нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.
Маєте власний бізнес? Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.
День боротьби з корупцією (International Anti–Corruption Day) відзначається щорічно 9 грудня з ініціативи Організації Об’єднаних Націй. Цього дня 9 грудня 2003 року на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (ухвалена Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року).
З 1 грудня було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України. Виплати за цим напрямом збільшились у зв’язку із зростанням з 1 грудня 2021 року розміру мінімальної заробітної плати з 6 000 грн до 6 500 гривень.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.