(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Читайте черговий №3/2020 журналу «Охорона праці і пожежна безпека» ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Ергономіка – необхідність чи розкіш?; БЕЗПЕКА ПРАЦІ – Проводимо психофізіологічне обстеження працівника; ІНТЕРВ’Ю – Впроваджуємо кращі практики з гігієни та безпеки праці.
На виконання окремого доручення Держпраці та відповідно до затвердженої навчальної програми, в Управлінні Держпраці розпочато навчання посадових осіб, які мають повноваження інспекторів з питань охорони праці, здійсненню контролю за додержанням законодавства про працю.
На засіданні Уряду розглянуто та схвалено проєкт змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107.
Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст провів семінар-нараду з посадовими особами та працівниками ТОВ «Вінницьке АТП-10556» щодо організації та здійснення профілактичних заходів з метою недопущення інфікування працівників та пасажирів коронавірусом Covid-19.
Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області, у рамках інформаційної кампанії щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі, провели семінар-нараду у колективі ТОВ «БМУ-3» за участі начальника служби охорони праці Григорія Зайчука та 25 інженерно-технічних працівників управління.
3 березня 2020 року у приміщенні Вінницької дитячої художньої школи відбулось засідання журі під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця із визначення переможців відбіркового регіонального туру) ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв та начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич розповіли в ефірі радіо «Місто над Бугом», що потрібно знати про коронавірус Covid-19 та як він може вплинути на життя та умови праці вінничан.
Інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів активно підключилися до проведення інформаційної кампанії з метою профілактики інфікування коронавірусом Covid-19 серед працівників районів області. Зокрема, інспектор праці Наталія Поліщук провела 13 превентивних заходів у Бершаді.
Фахівці відділу з питань гігієни праці та сектору експертизи умов праці продовжують інформаційну кампанію з протидії розповсюдженню корона вірусної інфекції. Зокрема, 3 березня представники Держпраці поінформували роботодавців та працівників торговельного центру «Мир» у Вінниці.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі, фахівці Управління Держпраці зустрілись з посадовими особами ТОВ «Вінниця Будінвест» та їхнього генерального субпідрядника ТОВ «Каскад-Будінвест» з метою роз’яснення неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.