(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Про результати контрольних заходів Управління Держпраці у Вінницькій області щодо своєчасності і повноти виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках регіону з початку 2020 року.
З 23.07.2020 року вступила в дію Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 08.07. 2020 року № 617, якою внесені зміни до постанови КМУ від 06.01.2010 р. № 8 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів»
Проблема неформальної економіки і незадекларованої праці є однією із головних перешкод для всіх країн у забезпеченні гідної праці та високих темпів зростання, а криза COVID-19 вкотре оголила вразливість мільйонів, які працюють неформально або у неформальній економіці, та служить нагадуванням про вирішальну необхідність зробити перехід від неформальної до формальної зайнятості пріоритетним напрямом національної політики.
На виконання доручення т.в.о Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Прикарпаття.
Управління Держпраці у Вінницькій області інформує споживачів нехарчової продукції, суб’єктів господарювання усіх форм власності про «Порядок подання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції», органам державного ринкового нагляду (далі – Порядок), затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1401
У березні 2020 року була впроваджена функція «інтерактивний інспектор», яка дає можливість як роботодавцям, так і працівникам отримати відповідні консультації щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням в режимі реального часу через засоби телефонного зв’язку, соціальні мережі, зокрема, «Facebook» та комунікаційні засоби, наприклад, «Skype».
З наступаючим Днем машинобудівника. У новому українському законодавстві «День машінобудівніка» був закріплений Указом Президента України від 8 вересня 1993 року № 361/93 і щорічно відзначається в четверту неділю вересня.
На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка 17 вересня заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк та заступник начальника відділу стратегічного планування діяльності та розвитку територіальних органів Анна Главацька відвідали з робочим візитом Управління Держпраці у Чернігівській області.
У зв’язку з надзвичайною ситуацією техногенного характеру (вибухом 2700 тон аміачної селітри), що сталася 04 серпня 2020 року в морському порту в м. Бейруті (Ліванська Республіка), Прем’єр-міністр України доручив Державній службі України з питань праці спільно з Міністерством інфраструктури України, Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та обласними і Київською міською держадміністраціями провести позапланові заходи державного нагляду (контролю) за доде
В Україні кількість працівників, хворих на Covid-19, щодо яких надійшли повідомлення про нещасний випадок під час виконання посадових обов’язків станом на 21 вересня - 11336.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.