(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига та головний державний інспектор Вікторія Новак провели робочу зустріч з посадовими особами Вінницького міського центру зайнятості з метою узгодження спільних дій щодо працевлаштування і захисту прав безробітніх громадян.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Вадим Лемець провів нараду щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших законодавчих актах, з працівниками філії «Жмеринський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
З 31 грудня 2019 року інспектори праці перевірятимуть дотримання вимог законодавства про працю (крім питань незадекларованої праці) відповідно до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Це суттєво зменшує кількість підстав для проведення перевірок, зменшує можливості для зловживань з боку інспекторів та розширює права підприємців.
22 січня заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України – покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку та мультимедійної стели пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО/ООС.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднено для обговорення проект постанови Кабміну «Про затвердження Порядку надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду.
Протягом 2019 року у Вінницькій області послугами державної служби зайнятості скористалися майже 98 тис. громадян. З них 59 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.
У приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для посадових осіб підприємств, установ та організацій району на тему: «Завдання та організація роботи ПОУ, щодо працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, у тому числі й осіб з інвалідністю».
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ФОП Рудь М.М. Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».
21 січня 2020 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Любов Онофрійчук, за участю фахівців з профорієнтації, провела на базі Могилів-Подільської філії Вінницького обласного центру зайнятості семінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці ТОВ «Ладижинська пересувна механізована колона №42».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.