gov.ua
Державні сайти України

Управління Держпраці у Вінницькій області

Новини управління

Інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області провели превентивний захід з працівниками КНП «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр ВОР» щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання у закладах охорони здоров’я.
Метою попереднього (під час прийняття на роботу), чи періодичного (протягом трудової діяльності), медичного огляду є визначення стану здоров’я працівника та можливості виконання ним, без погіршення стану здоров’я, професійних обов’язків в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу, своєчасного виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань тощо.
23 листопада головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна прийняла участь у нараді з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство. Засідання відбулось у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, що у м. Хмельницькому.
Сьогодні, 24 листопада, на хвилі Українського радіо, у прямому ефірі програми «Віч-на-віч» заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області - Валентина Партій розповіла про переваги задекларованої та існуючі ризики незадекларованої праці як для працівників, так і для роботодавців.
Починаючи з 10 червня 2021 року в Україні офіційно діють електронні трудові книжки. Розповідаємо роботодавцям і працівникам, де їх знайти і як заповнювати. Про що ж варто знати роботодавцям і працівникам?
Сьогодні, 23 листопада, у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбувся вебінар на тему: «Активізація дій соціальних партнерів щодо недопущення застосування незадекларованої праці»
Управління Держпраці у Вінницькій області наголошує, що згідно ст.13 Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Відтак підприємству слід здійснити наступні чотири кроки.
Сьогодні, 19 листопада, у рамках співпраці з Державною інспекцією праці Литовської Республіки, В.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера провів телефонну розмову із заступником головного державного інспектора праці Литовської Республіки Далюсом Чепонасом.
Сьогодні, 19 листопада, інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з представниками Національної поліції України у Вінницькій області провели семінар з працівниками ТОВ БМУ-3 шодо належного оформлення трудових відносин.
Посадові особи Управління Держпраці продовжують здійснювати заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, що використовують працю іноземців.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.