(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Сергій Смельцер провів нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами, щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у КНП «Хмільницька центральна районна лікарня».
Погода 24-28 листопада   24 листопада 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим дещо нижче від норми з незначними опадами. Хмарно з проясненнями, місцями ожеледиця.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників, які пройшли відповідне навчання у ФОП Рудь М.М. Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».
За дорученням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину.
Начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич провела семінар-нараду з посадовими особами та працівниками КП «Калинівська ЦРЛ» щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах тимчасового розміщення пацієнтів, мобільних госпіталях, у закладах охорони здоров′я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID-19.
У ході проведення спільних заходів щодо дотримання міграційного законодавства, працівниками Управління Держпраці спільно зі співробітниками Управління Державної міграційної служби та УСБУ виявлено та задокументовано 3 факти працевлаштування іноземних громадян без отримання дозволу на застосування праці іноземців.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує на практичний вебінар «Підготовка та організація будівельних робіт. Європейський досвід», який відбудеться 26 листопада 2020 року об 11.00 і триватиме 1,5 години.
Не забудьте привітати   23 листопада 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», прийнятий Верховною Радою 6 листопада 2020 року № 1000-IX . Його опубліковано в парламентській газеті “Голос України“.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Навчальний центр «МІОН».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.