(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу, що під час опалювального періоду у закладах соціально-культурної сфери, зокрема, освіти, медицини, культури, громадського харчування зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв взяв участь у семінар-нараді з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство, що відбулась під головуванням в.о. начальника відділу з питань банкрутства Головного теруправління юстиції Катерини Глінчук.
Погода 26-30 листопада   26 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, часом невеликий дощ. Вночі та вранці очікується туман, ожеледь, ожеледиця.
22 листопада 2019 року у приміщенні управління агропромислового розвитку Чечельницької РДА районною філією Вінницького ОЦЗ був проведений семінар для представників кадрових служб структурних підрозділів Чечельницької РДА, в яких планується вивільнення на тему: «Запобігання масовому вивільненню та забезпечення прав вивільнених працівників».
Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 10 січня та 23 жовтня 2019 року, рекомендовано перенести три робочі дні на вихідні, і матимемо двічі по чотири вихідних підряд.
Державна служба статистики України своїм наказом з 1 січня 2020 року скасовує звітність про травматизм на виробництві.
Державною службою України з питань праці оприлюднено для обговорення проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Порядку ведення гірничих робіт в умовах впливу на об’єкти поверхні». Проект акта розроблено Держпраці на виконання вимог Кодексу України про надра, Гірничого закону України та Положення про Державну службу України з питань праці.
Не забудьте привітати   25 листопада 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
На ринку праці окремі роботодавці допускають новоприйнятого працівника до роботи на умовах стажування без оформленням трудових відносин, щоб перевірити його практичні навики за тією чи іншою посадою. Однак – це є порушенням вимог законодавства про працю.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.