(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

8 червня 2021 року інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Наталія Поліщук, спільно з членами районної комісії з питань недопущення до роботи неоформлених працівників, провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями та працівниками у м.Бершадь.
У Вінницькій обласній державній адміністрації відбувся брифінг заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергія Гаєва, на якому підбито підсумки роботи з метою виявлення фактів та легалізації використання найманої праці без належного оформлення, дотримання трудових прав працівників, зайнятих в різних галузях економіки області, за 5 місяців 2021 року.
Комісією Управління Держпраці проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, приватних підприємців м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
Відповідно до Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, Управління Держпраці у Вінницькій області продовжує проводити інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед працівників та роботодавців м.Вінниця та області.
Запланована на 9.06.2021 року оn-line конференція на тему: «Впровадження мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових та мобільних будівельних майданчиках» переноситься.
Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці Світлана Юревич та лікар відділу Олександр Наавгуст взяли участь у спільній нараді з посадовими особами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, під час якої розглядались проблемні питання щодо розслідування випадків гострих професійних захворювань на СОVID-19 у працівників закладів охорони здоров’я Вінницької області.
Зловмисники розповсюджують шкідливе програмне забезпечення, що встановлює на комп′ютер користувача віддалений прихований доступ та відправляє документи на підконтрольні їм сервери.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області, за участі представників Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, місцевого самоврядування та засобів масової інформації, відповідно до плану спільних заходів щодо зниження рівня на 2021 рік, продовжено проведення роз’яснювальної кампанії.
3 червня 2021 року інспектори праці та фахівці відділу нагляду на будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області, у рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії з подолання незадекларованої праці, відвідали 14 будівельних майданчиків в обласному центрі, де поспілкувались з посадовими особами та працівниками.
Головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області, у рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії, здійснили низку відвідувань автомийок самообслуговування у м.Вінниці з метою роз’яснення питань оформлення трудових відносин та дотримання нормативно-правових актів з охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.