(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

27 січня 2020 року о 9:10 на території гарнізонного паливного складу Квартирно-експлуатаційного відділу (м. Вінниця) у сторожа Г., 1955 р.н., несподівано погіршився стан здоров’я і він присів на підлогу. Начальник складу викликав швидку допомогу, лікарі якої констатували смерть потерпілого.
28 січня 2020 року головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онофрійчук та Петро Гречух взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Легальна праця – запорука стабільності», який відбувся у Чернівецькій райдержадміністрації.
28 вересня 2019 року п’ятеро працівників магазину ТОВ «ФОРА», що у м. Тульчин, під час його відкриття відчули їдкий запах, а вже через 15 хвилин почали скаржитися на погіршення стану здоров’я – нудота, важко дихати, печія в горлі, терпне язик. Бригадою швидкої медичної допомоги усі працівники були госпіталізовані до КНП «Тульчинська ЦРЛ».
На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 № 2313/0/1 в усіх районах та містах області проводиться посилена роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування, організації харчування, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
Працівниками відділів нагляду в АПК та СКС, нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки та нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті і зв’язку Управління Держпраці проведена планова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський».
28 січня 2020 року в інформаційному центрі Вінницького міського центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для шукачів роботи, студентської молоді, усіх зацікавлених вінничан. Більше 10 роботодавців міста презентували актуальні вакансії, проводили співбесіди з претендентами на роботу.
Держпраці реалізує державну політику у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання...
27 січня 2020 року під керівництвом заступника голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації Михайла Гоцуляка відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення в районі контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, 29-30 січня мокрий сніг та дощ.
24 січня 2020 року Чечельницькою районною філією Вінницького обласного центру зайнятості проведено семінар для юридичних осіб району з чисельністю штатних працівників від 8 осіб з метою інформування про подання звітності щодо виконання квот із працевлаштування людей, які мають додаткові гарантії в працевлаштуванні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.