gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

На виконання доручення Прем’єр-міністра України, у зв’язку з великою кількістю трагічних випадків у світі під час використання медичного кисню, та з метою унеможливлення настання нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я першої і другої черги та резервних закладах охорони здоров’я надання медичної допомоги хворим на COVID-19 на Вінниччині триває інформаційно-роз’яснювальна робота з безпечного використання медичного кисню.
Відповідно до затвердженого графіку, суб’єкти господарювання, які видобувають корисні копалини та знаходяться на території Вінницької області захищають Плани розвитку гірничих робіт на наступний 2022 рік в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
На Вінниччині проведено позаплановий захід державного контролю одного із суб’єктів господарювання, у ході якого встановлено, що роботодавець протягом тривалого часу не проводив індексацію заробітної плати своїх працівників.
20 грудня, 2021 року, за сприяння сектору з питань банкрутства у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) відбулось засідання робочої групи. Від Управління Держпраці у Вінницькій області у заході прийняла участь головний державний інспектор Управління Лариса Пасічна.
Сьогодні, 22 грудня, відбулась робоча онлайн-нарада, у якій взяли участь фахівці відділів з питань гігієни праці усіх територіальних управлінь Держпраці. Нарада відбулась під головуванням начальника відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Департаменту з питань праці - Людмили Харчук.
21 грудня в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера провів робочу зустріч з Головою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою, під час якої очільники відомств домовилися про співпрацю у напрямі здійснення ринкового нагляду з метою забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам.
Шановні працівники енергетичної галузі! Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята!
15 грудня, 2021 року, Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено засідання Колегії Управління про вжиття невідкладних заходів щодо безпечного використання газу та запобіганню виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті.
Сьогодні, 21 грудня, заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв прийняв участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питання погашення заборгованості із заробітної плати, що відбулось під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - міністра економіки Юлії Свириденко у приміщенні Вінницької ОДА.
Трудовий чи цивільно-правовий договір: який варіант обрати працівнику? Роботодавець пропонує вам укласти цивільно-правовий договір замість трудового? Нумо розберемося, чим вони відрізняються і як не помилитися у виборі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.