(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
8 вересня 2017 року під час виконання ремонтних робіт трактора у майстерні ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району) тракторист К., 1959 р.н., несподівано знепритомнів. Лікарі викликаної швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Віннницькій області Володимир Боковець взяв участь у засіданні оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери Тульчинського району до роботи в осінньо-зимовий період.
9 серпня 2017 року близько 11:15 два працівники ТОВ «АГРАНА ФРУТ Україна», прямуючи у відрядження за службовим завданням на службовому автомобілі, потрапили у дорожньо-транспортну пригоду у м.Монастириська Тернопільської області.
Погода 12-15 вересня   12 вересня 2017
На Вінниччині температурний режим для цієї пори року близький норми. На початку періоду місцями не виключені: короткочасний дощ, гроза, посилення вітру. Вночі та вранці подекуди туман.
Відділом з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з посадовими особами та працівниками ТОВ–Компанія «Еліт», ТОВ «Укргідро 2009» та ПАТ «Вінницькі міські електричні мережі» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, що стосуються, зокрема, питань гігієни праці.
З метою запобігання або зменшення впливу на працюючих шкідливих і небезпечних виробничих чинників застосовують засоби колективного та індивідуального захисту.
Про нововведення у здійсненні державного нагляду за додержанням законодавста про працю, особливості невиїзного інспектування, права працівників та роботодавців розповідає Голова Держпраці Роман Чернега.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
18 серпня 2017 року о 14:30 у зерноскладі СТОВ ім. Б.Хмельницького (с. Четвертинівка Тростянецького району), обвалилася частина стіни. Підсобний робітник О., 1962 р.н., який у цей час підгортав зерно, отримав численні травми і був доставлений до Тростянецької ЦРЛ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.