(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

21 грудня у Києві відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Погода 24-28 грудня   24 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, часом дощ, невеликий сніг, мокрий сніг. Вночі та вранці місцями туман.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
20 грудня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Закон України «Про місцеві державні адміністрації» є спеціальним законом, який визначає організацію, повноваження та порядок діяльності місцевих державних адміністрацій.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Проведено перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських та промислових підприємств Хмільницького району, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
17 серпня 2019 року о 16:00 на 291 кілометрі автодороги М-21 Виступовичі–Житомир–Могилів-Подільський сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої загинув К., 1957 р.н, працівник філії «Калинівська ДЕД» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
У Держпраці відбулося перше засідання робочої групи щодо координації дій центральних органів виконавчої влади, спрямованих на подолання незадекларованої зайнятості та напрацювання змін у законодавство з питань зниження ризиків її виникнення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.