(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Проведено перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських та промислових підприємств Хмільницького району, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
17 серпня 2019 року о 16:00 на 291 кілометрі автодороги М-21 Виступовичі–Житомир–Могилів-Подільський сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої загинув К., 1957 р.н, працівник філії «Калинівська ДЕД» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
У Держпраці відбулося перше засідання робочої групи щодо координації дій центральних органів виконавчої влади, спрямованих на подолання незадекларованої зайнятості та напрацювання змін у законодавство з питань зниження ризиків її виникнення.
Погода 20-24 грудня   20 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим значно вищий норми. Хмарно з проясненнями, істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями туман.
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. На жаль, у святкові дні спостерігається різке збільшення кількості пожеж у місцях з масовим перебуванням людей. Здебільшого вогонь спалахує через нехтування вимогами пожежної безпеки: приміщення для святкування оздоблюють прикрасами, виготовленими з легкозаймистих матеріалів, не оброблених вогнезахисними засобами.
Відповідно до графіку онлайн-прийому громадян 18 грудня 2019 року фахівці Державної служби України з питань праці за допомогою скайп-зв’язку відповіли на запитання чернігівців – представників підприємств, установ і організацій області, які попередньо оформили свій запит в Управлінні Держпраці у Чернігівській області та отримали запрошення на онлайн-прийом.
18 грудня 2019 року відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області «Про стан промислової безпеки та охорони праці у КП «Вінницяоблводоканал» за результатами планової перевірки» з метою вдосконалення роботи з технічного обслуговування та ремонту систем водопостачання та водовідведення, недопущення аварій і нещасних випадків при виконанні газонебезпечних робіт.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олега Ковеля провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств м. Вінниці та області, які пройшли відповідне навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК»
23 липня 2019 року близько 20:00 у ФОП Фалатюк А.Л (м. Калинівка), під час демонтажу переднього колеса (висотою 1,7 м) зернозбирального комбайна «CAT LEXION 460», підприємець не зміг його втримати. Колесо впало на потерпілого. Результатом стали травми у вигляді закритого травматичного розриву лонного симфізу та правого крижового клубового з’єднання зі зміщенням.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.