(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») організовує 19-20 грудня 2019 року семінар на тему: «Впровадження міжнародного стандарту з охорони праці ISO 45001:2018 на підприємствах України».
Високий показник тіньової зайнятості негативно позначається на економіці країни. В Україні декілька мільйонів громадян працюють без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем. Про це заявив голова Держпраці Роман Чернега у ході презентації результатів спільного проекту Євросоюзу та Міжнародної організації праці в Україні.
П’ятниця, 13 грудня. Журнал «Охорона праці» відзначає своє 25-річчя та запрошує на зустріч друзів. Ведучий заходу – Андрій Куліков. Будемо говорити про реформу та знакові події у сфері безпеки та гігієни праці в Україні, професійний розвиток інженера з охорони праці та про наші плани на 2020 рік.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександр Тронець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками КНП «Тростянецька центральна районна лікарня» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час проходження опалювального сезону 2019-2020 років.
Посадові особи Управління Держпраці провели семінар-нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «М’ясний майстер» (м. Жмеринка) з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць.
Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову комплексну перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці у КУП «Ековін».
З метою надання інформаційно-методичної та практичної допомоги державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») 13 грудня 2019 року організовує тренінг на тему: «Оцінки працездатності та навички проведення психофізіологічної корекції».
Погода 3-7 грудня   3 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується невелике зниження температури повітря. Часом невеликі опади у вигляді снігу та мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.
Сектор гірничого нагляду Управління Держпраці приступив до розгляду планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання на 2020 рік. Відповідно до затвердженого графіку свої плани розвитку гірничих робіт захищатимуть 117 підприємств гірничодобувної промисловості Вінницької області.
Відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V, затверджено План заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2020 рік.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.