(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Міжнародний день боротьби з корупцією (International Anti-Corruption Day) відзначається щорічно 9 грудня з ініціативи Організації Об′єднаних Націй. У цей день 2003 року у мексиканському м. Меріда відбулася політична конференція, на якій була підписана Конвенція ООН проти корупції.
Покрокова онлайн інструкція з офіційного працевлаштування співробітників – відтепер на державному сервісі StartBusinessChallenge.
З метою забезпечення виконання доручень т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці, спрямованих на дотримання норм законодавства про працю, в області проведено ряд заходів серед закладів роздрібної та оптової торгівлі, тимчасового розміщення (готелі), галузі харчування, сфер надання послуг, транспорту та будівництва щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення ними трудових відносин та переваг використання задекларованої праці.
Наказ Держпраці від 27.11.2020 №158 “Про затвердження Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2021 рік” Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю)…
Погода 8-12 грудня   8 грудня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим коливатиметься, нижчий від норми, 10-12 грудня опади, посилення вітру. Місцями ожеледь, ожеледиця. Наприкінці періоду підвищення температури повітря.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2021 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з жовтня 2020 до квітня 2021 року Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Посадові особи Державної служби України з питань праці провели погодження планів розвитку гірничих робіт на полтавських підприємствах, які видобувають понад 500 тисяч тон корисних копалин на рік.
Погода 4-8 грудня   4 грудня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим дещо нижче від норми. Без істотних опадів. Хмарно з проясненнями, очікуються пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. Вночі на дорогах утримається ожеледиця
2 грудня 2020 року ухвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», проєкт цього Закону був зареєстрований від 15 травня 2020 року за № 3486.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.