(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Завдяки заходам, запровадженим керівництвом Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України щодо оптимізації витрат, з метою погашення заборгованості із заробітної плати та проведеним інспекційним відвідуванням на даному суб’єкті станом на 22 жовтня борги із виплати заробітної плати повністю погашено.
24 жовтня 2019 року в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області відбулась семінар-нарада з арбітражними керуючими – розпорядниками майна на державних підприємствах спиртової галузі, які мають довгострокову заборгованість із заробітної плати на підприємствах Вінницької області.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександр Тронець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками АТ «Ладижинський завод ЗБК» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у проведенні семінару з платниками податків, який проводився спільно з Вінницьким управлінням ГУ ДФС та ГУ Пенсійного фонду у Вінницькій області, щодо актуальних питань додержання норм законодавства про працю.
Погода 25-29 жовтня   25 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим для цієї пори року залишатиметься вищим за норму. Опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Олег Манриця провів наради з посадовими особами та працівниками СТОВ «Маяк» (с. Пиків Калинівського району) та ТОВ «Браналді СВ» (м. Вінниця) щодо змін, що відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
Закон про перезавантаження влади викликав чимале хвилювання серед бухгалтерів держорганів. Адже його норми дуже витіюваті, та ще й набирають чинності в різний час. Пропонуємо до вашої уваги експрес-аналіз: що ж нового в оплаті праці держслужбовців діє вже зараз, а до чого нам потрібно готуватися з нового року.
У Гайсині провели рейд районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення за участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ніни Кацан.
23 жовтня 2019 року головний державний інспектор з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна взяла участь у робочій зустрічі з представниками соціальних партнерів, під час якої відбулось обговорення нового порядку реєстрації колдоговорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року №768.
23 жовтня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Подолання тендерних стереотипів на ринку праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.