gov.ua
Державні сайти України

Управління Держпраці у Вінницькій області

Новини управління

Сьогодні, 21 грудня, заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв прийняв участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питання погашення заборгованості із заробітної плати, що відбулось під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - міністра економіки Юлії Свириденко у приміщенні Вінницької ОДА.
Трудовий чи цивільно-правовий договір: який варіант обрати працівнику? Роботодавець пропонує вам укласти цивільно-правовий договір замість трудового? Нумо розберемося, чим вони відрізняються і як не помилитися у виборі.
За сприяння журналу «Охорона праці і пожежна безпека» 17 грудня відбувся форум «Лідери змін 2021».
З метою запобігання правопорушенням у сфері трудового законодавства, зокрема дотримання строків виплати заробітної плати, фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на одному із комунальних підприємств Вінниччини, що тривалий час має заборгованість із виплати заробітної плати перед своїми працівниками.
З метою інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю, моніторингу стану його додержання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин, з суб’єктами господарювання Вінниччини регулярно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота.
Управління Держпраці у Вінницькій області до 15 лютого 2022 року проводить прийом робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2022.
Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року.
Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області провели консультації з працівниками торгівельної сфери у смт. Муровані-Курилівці щодо переваг офіційного працевлаштування. Надали роз’яснення чому саме потрібно декларувати трудові відносини, розповіли про взаємозв’язок легальної зайнятості та майбутньої пенсії, які ризики несе незадекларована праця для обох сторін – як для працівників, так і для роботодавців.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України, у зв’язку з великою кількістю трагічних випадків у світі під час використання медичного кисню та з метою унеможливлення настання нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я першої і другої черги та резервних закладах охорони здоров’я надання медичної допомоги хворим на COVID -19, активно триває інформаційно-роз’яснювальна робота.
Порядок виявлення у працівника підозри на професійне захворювання, встановлення та підтвердження професійного захворювання, а також форми відповідних документів, визначені та затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. №337 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.