(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

17грудня 2019 року о 19:00 ФОП Півторак В.Ю. отримав товар вагою 29 кг у відділенні Нової пошти на вул. Келецькій, переносив його до автомобіля і не побачив у темряві вибоїну в асфальті. Вступив у неї і отримав перелом ноги та розрив зв’язок.
Погода 11-15 лютого   11 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми, в кінці періоду підвищення температури. Хмарно з проясненнями, мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
На виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів за участі інших державних органів та органів місцевого самоврядування проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
6 лютого 2020 року о 19:40 у КП «Калинівська ЦРЛ», під час транспортування хворого з відділення екстреної медичної допомоги до дитячого відділення, водій санітарного автомобіля П., 1960 р.н., зупинив авто, вийшов з кабіни і знепритомнів. Його терміново доставили до відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб навчальних закладів, які проводять навчання з питань охорони праці інших суб’єктів господарювання і які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Дисюк взяв участь у засіданні робочої групи з питань додержання законодавства про працю та легалізації зайнятості населення, на якому підбито підсумки проведення у Піщанському районі інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання законодавства про працю та легалізації зайнятості населення.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників навчальних закладів і підприємств Тростянецького району, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.