(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Завдяки активній спільній роботи соціальних партнерів – Управління Держпраці, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, територіального відділення НСПП і посадових осіб ДП«Теплокомуненерго Маяк» ПАТ «Вінницький завод «Маяк», на підприємстві повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати.
Читайте номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
10 вересня Міністр соціальної політики Юлія Соколовська провела зустріч із делегацією Світового банку на чолі із директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен.
9 вересня 2019 року під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулась оперативна нарада щодо резонансної ситуації, пов’язаної з діяльністю ДП «Тростянецький спиртовий завод» та вжиття заходів за наслідками. Мова, зокрема, йшла про забруднення повітря атмосферними викидами з бардополів спиртзаводу.
13 серпня 2019 року у ДП «Козятинський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс» на території Махаринецької сільської ради, під час зачистки лісосіки від порубаних решток, лісник Ш., 1962 р.н., не зважаючи на зрізаний і завислий неподалік ясен, почав розкряжовувати приземлене дерево. О 10:40 завислий ясен упав і одна з гілок травмувала лісника.
9 вересня 2019 року Міністерством соціальної політики України була проведена селекторна нарада щодо удосконалення механізму встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Погода 10-14 вересня   10 вересня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим в межах норми. Мінлива хмарність, без опадів.
За оперативними даними семи місяців 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності для майже 1,6 млн застрахованих осіб. Загалом допомогу по тимчасовій втраті працездатності було призначено та надано на підставі 2,4 млн лікарняних листків.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області оголошено конкурс на зайняття посад державної служби категорії «В».
Не забудьте привітати   9 вересня 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.