(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з дводенним робочим візитом відвідав Кіровоградщину.
Інформаційно-методичні матеріали щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів у закладах охорони здоров’я та інших суб’єктах господарювання розроблено відповідно до Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 28.12.2017 № 2072.
Головні державні інспектори відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Петро Гречух та Любов Онофрійчук провели круглий стіл у ФОП Ковальв В.В., який займається пасажирськими перевезеннями, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.
Не забудьте привітати....   9 листопада 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Під головуванням начальника управління Марунька В.В. на виконання окремого доручення Т.в.о. Голови Держпраці Сажієнко В. В. в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено превентивний захід щодо запобігання та протидії корупції.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує на практичний вебінар «Підготовка та організація будівельних робіт. Європейський досвід», який відбудеться 26 листопада 2020 року об 11.00 і триватиме 1,5 години.
Погода 6-10 листопада   6 листопада 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим близький до норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці туман.
Комісія під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників підприємств, установ і організацій м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
4 жовтня 2020 року головний державний інспектор Управління Держпраці Віктор Жовтяк взяв участь у роботі семінару для роботодавців транспортної галузі на тему «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі особам з інвалідністю)», який відбувся у приміщенні Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.
Наказом Державної служби України з питань праці від 30.10.2020 № 141 .
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.