(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

10 січня в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулася робоча нарада, під час якої проведено обговорення змін до Порядку № 823 від 21.08.2019 року у редакції від 04.12.20149 року №1132 щодо здійснення Державного контролю за додержанням законодавства про працю.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Плануємо роботу з ОП на перший квартал нового року; РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ – Роботи підвищеної небезпеки: як розробити положення про застосування нарядів-допусків на їх виконання згідно найактуальнішої документації; ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА – Безпечний прохід у громадських будівлях. Евакуація із закладів торгівлі.
Облік і реєстрація технологічних транспортних засобів (далі – ТТЗ) мають свою специфіку, тому при відчуженні ТТЗ потрібно обов’язково враховувати ці особливості, щоб надалі не виникало проблем.
Управління Держпраці звертає увагу, що 31 грудня 2019 року набув чинності оновлений Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затверджений Постановою КМУ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» від 4 грудня 2019 року № 1132.
Погода 10-14 січня   10 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця.
Державна служба України з питань праці повідомляє, що Верховною Радою України прийнято Закон України від 12.12.2019 № 367-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду».
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у роботі засідання міжвідомчої регіональної групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу пального на території Вінницької області, у ході якого розглядались виклики та проблеми, що виникли під час відпрацювання місць незаконного збуту пально-мастильних матеріалів.
Журнал «Охорона праці» спільно з ВП «Хмельницька АЕС» запрошує 13-14 лютого 2020 року взяти участь у семінарі-практикумі на тему: «Розробка та впровадження систем управління гігієною та безпекою праці на підприємстві на основі керування ризиками небезпек. Міжнародні стандарти та кращі практики».
З 1 січня 2020 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 4723 грн (майже $200) - це більше за аналогічні показники в інших країнах колишнього СНД, наприклад Росії та Білорусі.
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 грудня 2019 року становила 15,4 млн грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 листопада 2019р.) зменшилась на 12,7% або на 2,2 млн грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.