(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У засіданні колегії Державної служби України з питань праці взяли участь заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, міський голова м. Горішні Плавні Дмитро Биков, голова правління ВАТ “Полтавський ГЗК” Віктор Лотоус, представники центрального апарату Держпраці, керівники територіальних управлінь.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
7 червня 2018 року токар ТОВ «Тульчинм’ясо» Г., 1962 р.н., виконував роботи на токарному верстаті у робочих рукавицях. О 9:25 рукавицю на лівій руці затягнуло в бабку токарного верстата, внаслідок чого було травмовано п’ятий палець лівої руки (неповна травматична ампутація).
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
15 червня 2018 року о 9:00 у приміщенні Міського палацу культури і творчості міста Горішні Плавні розпочалося засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Перший заступник начальника управління Боковець Володимир Андрійович провів щотижневу робочу нараду
Увага змінюється фізична адреса ДП «Вінницький ЕТЦ»!
Комісія управління перевірила знання інженерно-технічних працівників які проходили навчання в ДП Вінницький експертно-технічний центр
Попередження про сильні дощі, грози, град та шквали розміщене на сайті Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.