(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 26-30 серпня   26 серпня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області на початку періоду, прогнозується нестабільна погода: нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, не виключений град. Температурний режим коливатиметься.
На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк відвідала з робочим візитом Управління Держпраці у Вінницькій області.
25 серпня 2020 року, з метою забезпечення ефективної реалізації окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці від 11.08.2020 №302/1/3.3-20, в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась міжвідомча нарада з представниками ГУ Пенсійного фонду України, Державної податкової служби, Вінницького обласного центру зайнятості та ГУ Національної поліції.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Від імені колективу Управління Держпраці у Вінницькі області прийміть найщиріші вітання з нагоди 29-ї річниці Незалежності України! Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна провела інформаційне відвідування в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН України, під час якого поінформувала заступника директора з науково-інноваційної діяльності Сергія Колісника про недопустимість не задекларованої праці.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує на онлайн-тренінг: «Управління безпекою здоров`я працівників на робочих місцях», який відбудеться 8-10 вересня 2020 року об 11.00. Тривалість: від 1,5 до 3 годин.
Зміна істотних умов праці допускається за наявності змін в організації виробництва і праці та за умови продовження роботи за тією самою спеціальністю, кваліфікацією чи посадою (ст. 32 КЗпП України). Про зміну істотних умов праці працівника треба повідомити не пізніше ніж за 2 місяці.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Любов Онофрійчук взяла участь у роботі круглого столу з питань легалізації праці, який відбувся у Могилів-Подільському відділенні ПФУ за участі відповідальних осіб Могилів-Подільської ОДПІ.
18 серпня в Держпраці під головуванням заступника Голови Держпраці Ігоря Дегнери відбулася нарада за участі представників Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Національної поліції та Асоціації міст України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.