(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

30 листопада 2018 року о 12:00 у відділенні «Цукровий завод» ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля» (м. Гайсин) слюсар-ремонтник Б. 1983 р.н., під час роботи з фільтром BARIMEX, не впевнившись, що тиск відсутній, почав його відкривати. Внаслідок цього пошкодилось гумове ущільнення, що призвело до викиду гарячого сиропу. Б. отримав термічні опіки шиї, обох верхніх кінцівок та тулуба загальною площею 25%.
Триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2019. Конкурс організовує і проводить науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області з 19 по 26 грудня 2018 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
22 грудня 2018 року о 21:40 охоронники ПП «Легіонер» З., 1960 р.н., та Б., 1973 р.н., приїхали на виклик працівників заправки «ОККО», де група невідомих розпивали спиртне, лаялись, вчиняли хуліганські дії відносно персоналу та відвідувачів. Порушників вивели на вулицю, де вони вчинили бійку і завдали охоронникам травми.
26 грудня 2018 року у Вінницькій міській раді відбулося підписання Меморандуму між контролюючими органами та Радою підприємців при міському голові. Свої підписи під Меморандумом поставили Вінницький міський голова Сергій Моргунов, підполковник поліції, начальник Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Сергій Синявський, перший заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець,начальник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук
9 вересня 2018 р. об 10 год. 00 хв. тракторист-машиніст ТОВ «Сетагро» (смт Рокитне Київської області) К., 1966 р.н., який перебував у відрядженні у ПрАТ «ПК «Поділля» (с. Довжок Ямпільського району), помер у душовій кімнаті ремонтної майстерні тракторної бригади сільськогосподарської дільниці «Вербка».
Питання своєчасної оплати праці в Україні і досі актуальне. Адже на кінець 2018 року 861 підприємство не розрахувалося зі своїми працівниками і загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати склала 2,3 млрд. грн.
Із зростанням з 1 січня 2019 року мінімальної заробітної плати зростуть і штрафні санкції за порушення законодавства про працю. За найбільш серйозні порушенням недобросовісним роботодавцям доведеться розпрощатися з немаленькою сумою.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівці Управління Держпраці та Вінницького відділення управління ВД ФСС України у Вінницькій області провели семінар для спеціалістів з охорони праці м. Вінниці та Вінницького району щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, та щодо стану виробничого травматизму за 2018 рік.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.