(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для посадових осіб підприємств, установ та організацій району на тему: «Завдання та організація роботи ПОУ, щодо працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, у тому числі й осіб з інвалідністю».
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ФОП Рудь М.М. Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».
21 січня 2020 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Любов Онофрійчук, за участю фахівців з профорієнтації, провела на базі Могилів-Подільської філії Вінницького обласного центру зайнятості семінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці ТОВ «Ладижинська пересувна механізована колона №42».
Погода 21-25 січня   21 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, часом невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця.
20 грудня 2019 року о 9:00 на автошляху Т0229 Копайгород–Бар, поблизу с. Митки, у дорожньо-транспортній пригоді отримали травми різного ступеня важкості працівники Матейківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Г., 1973 р.н, та К., 1963 р.н., які їхали у відрядження до відділу освіти Барської РДА.
Т.в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера взяв учать у нараді під головуванням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, яка відбулася з провідними представниками будівельної галузі щодо розвитку будівництва та питань детінізації ринку праці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Журнал «Охорона праці» спільно з ВП «Хмельницька АЕС» запрошує 13-14 лютого 2020 року взяти участь у семінарі-практикумі на тему: «Розробка та впровадження систем управління гігієною та безпекою праці на підприємстві на основі керування ризиками небезпек. Міжнародні стандарти та кращі практики».
Погода 17-21 січня   17 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг, вночі та вранці туман на дорогах місцями ожеледиця.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.