(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

28 листопада 2019 року проведено виїзне засідання колегії Управління Держпраці за участі керівників державних підприємств лісової галузі області та спеціалістів служби охорони праці, у ході якого заслухано та обговорено стан охорони праці та виробничого травматизму у держпідприємствах Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками АТ «Ладижинський завод ЗБК» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Під час виїзного засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин) розглянули стан промислової безпеки та охорони праці на підприємстві.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Дисюк провів семінар-нараду у Комаргородському вищому професійному училищі з посадовими особами та учнями навчального закладу.
Кабінет Міністрів України схвалив проєкт закону щодо переведення у цифровий формат трудових книжок. Рішення Уряду дозволить скоротити бюрократичні процедури та оцифровувати процеси.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, часом невеликий дощ. Вночі та вранці очікується туман, на дорогах ожеледиця.
Після тривалої роботи у тестовому режимі, 20 листопада 2019 року Держпраці та її територіальні органи розпочали повноцінну роботу в системах оперативного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик.
У рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для людей з інвалідністю та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами, Гайсинською районною філією Вінницького ОЦЗ проведений круглий стіл із соціальними партнерами на тему: «Допоможемо разом».
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці працівників філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин), які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Відмова в прийомі на роботу за ознаками віку – це дискримінація особи в трудовій сфері, або ейджизм, коли людину не беруть на роботу, тому, що їй 45+.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.