(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 3-7 грудня   3 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується невелике зниження температури повітря. Часом невеликі опади у вигляді снігу та мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.
Сектор гірничого нагляду Управління Держпраці приступив до розгляду планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання на 2020 рік. Відповідно до затвердженого графіку свої плани розвитку гірничих робіт захищатимуть 117 підприємств гірничодобувної промисловості Вінницької області.
Відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V, затверджено План заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2020 рік.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у роботі обласної секції інженерів з охорони праці та безпеки життєдіяльносгі на тему: "Актуальні питання при розслідуванні нещасних випадків у закладах професійної (професійно-технічної) освіти", яку організував і провів на базі ДНЗ «Вище професійне училище №7» Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Вікторія Новак взяла участь у засіданні круглого столу за темою «Творимо добро разом: соціальний захист людей з інвалідністю», який відбувся у Вінницькому міському центрі зайнятості напередодні Міжнародного дня захисту людей з інвалідністю.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
28 листопада 2019 року проведено виїзне засідання колегії Управління Держпраці за участі керівників державних підприємств лісової галузі області та спеціалістів служби охорони праці, у ході якого заслухано та обговорено стан охорони праці та виробничого травматизму у держпідприємствах Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками АТ «Ладижинський завод ЗБК» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Під час виїзного засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин) розглянули стан промислової безпеки та охорони праці на підприємстві.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Дисюк провів семінар-нараду у Комаргородському вищому професійному училищі з посадовими особами та учнями навчального закладу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.