(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

29 серпня 2019 року на сайті Уряду оприлюднено текст Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».
30 серпня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Запрошуємо на роботу   30 серпня 2019
Управлінням Держпраці у Вінницькій області оголошено конкурс на зайняття посад державної служби категорій «Б» та «В».
29 серпня 2019 року у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста за участю заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Валентини Партій.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 417» («Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми»).
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий за норму, висока денна температура чергуватиметься з прохолодними ночами. Вітер помірний, опадів не прогнозується.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Несс ПВ», ТОВ «Мур», ПМП ВФ «Панда», ТОВ «Дельфін», КП «Вінницяоблтеплоенерго», які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у мітингу-реквіємі та покладанні квітів до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку Небесної Сотні та загиблим героям АТО/ООС на Європейській площі у Вінниці.
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв та начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига взяли участь у нараді щодо реалізації державної політики з питань забезпечення додержання законодавства про працю, що відбулась в Головному управлінні Держпраці у Київській області.
27 серпня 2019 року Мінсоцполітики під головуванням заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович провело селекторну нараду зі структурними підрозділами, відповідальними за процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, обласних державних адміністрацій, громадськими організаціями, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.