(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальні семінар-наради у ТОВ «Жмеринський вагоноремонтний завод «Експрес» та ВП «Жмеринське локомотивне депо» щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць.
22 січня 2020 року у відділі освіти Козятинської райдержадміністрації відбулась нарада керівників закладів освіти району, у якій взяв участь і виступив головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Микола Чекіна.
Погода 24-28 січня   24 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця.
Головний державний інспектор з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Наталія Поліщук провела у Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ черговий семінар для категорії безробітних району на тему: «Проблема торгівлі людьми та техніка пошуку роботи».
Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига та головний державний інспектор Вікторія Новак провели робочу зустріч з посадовими особами Вінницького міського центру зайнятості з метою узгодження спільних дій щодо працевлаштування і захисту прав безробітніх громадян.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Вадим Лемець провів нараду щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших законодавчих актах, з працівниками філії «Жмеринський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
З 31 грудня 2019 року інспектори праці перевірятимуть дотримання вимог законодавства про працю (крім питань незадекларованої праці) відповідно до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Це суттєво зменшує кількість підстав для проведення перевірок, зменшує можливості для зловживань з боку інспекторів та розширює права підприємців.
22 січня заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України – покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку та мультимедійної стели пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО/ООС.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднено для обговорення проект постанови Кабміну «Про затвердження Порядку надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду.
Протягом 2019 року у Вінницькій області послугами державної служби зайнятості скористалися майже 98 тис. громадян. З них 59 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.