(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Державної служби України з питань праці провели онлайн-прийом для мешканців Буковини. Можливістю взяти участь в онлайн-спілкуванні, щоб поставити запитання й отримати вичерпну відповідь, скористалася Надія Букач, фахівець з кадрової роботи інтернет-компанії.
Погода 6-10 грудня   6 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці директорів, завучів та завгоспів шкіл м. Вінниця, які пройшли відповідне навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Інспектор праці взяла участь у семінарі для роботодавців на тему: «Працевлаштування осіб з інвалідністю», який відбувся у Липовецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості з метою запобігання порушень чинного законодавства про працю з боку роботодавців.
Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів взяли участь в інформаційно-консультативному семінарі на тему «Забезпечення у районі контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення та охорону праці», організований Крижопільською райдержадміністрацією.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміни підходів застосування прожиткового мінімуму при визначенні розмірів заробітної плати та запровадження розміру штрафної ставки та розрахункової одиниці».
4 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення, що забезпечує захист прав потерпілих на виробництві в разі ліквідації підприємства.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») організовує 19-20 грудня 2019 року семінар на тему: «Впровадження міжнародного стандарту з охорони праці ISO 45001:2018 на підприємствах України».
Високий показник тіньової зайнятості негативно позначається на економіці країни. В Україні декілька мільйонів громадян працюють без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем. Про це заявив голова Держпраці Роман Чернега у ході презентації результатів спільного проекту Євросоюзу та Міжнародної організації праці в Україні.
П’ятниця, 13 грудня. Журнал «Охорона праці» відзначає своє 25-річчя та запрошує на зустріч друзів. Ведучий заходу – Андрій Куліков. Будемо говорити про реформу та знакові події у сфері безпеки та гігієни праці в Україні, професійний розвиток інженера з охорони праці та про наші плани на 2020 рік.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.