(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Держпраці реалізує державну політику у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання...
27 січня 2020 року під керівництвом заступника голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації Михайла Гоцуляка відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення в районі контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, 29-30 січня мокрий сніг та дощ.
24 січня 2020 року Чечельницькою районною філією Вінницького обласного центру зайнятості проведено семінар для юридичних осіб району з чисельністю штатних працівників від 8 осіб з метою інформування про подання звітності щодо виконання квот із працевлаштування людей, які мають додаткові гарантії в працевлаштуванні.
Працівниками відділів нагляду в АПК та СКС і відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці проведена планова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ДП «Крижопільське лісове господарство.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у робочій нараді, проведеній на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо подолання незадекларованої праці у сферах, де спостерігаються найвищі її показники. Зокрема, у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 141 690 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, у Могилів-Подільській міській раді проведено засідання круглого столу за участю головних державних інспекторів Любові Онофрійчук та Петра Гречуха.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.