(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ДП «Крижопільське лісове господарство.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у робочій нараді, проведеній на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо подолання незадекларованої праці у сферах, де спостерігаються найвищі її показники. Зокрема, у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 141 690 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, у Могилів-Подільській міській раді проведено засідання круглого столу за участю головних державних інспекторів Любові Онофрійчук та Петра Гречуха.
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальні семінар-наради у ТОВ «Жмеринський вагоноремонтний завод «Експрес» та ВП «Жмеринське локомотивне депо» щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць.
22 січня 2020 року у відділі освіти Козятинської райдержадміністрації відбулась нарада керівників закладів освіти району, у якій взяв участь і виступив головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Микола Чекіна.
Погода 24-28 січня   24 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця.
Головний державний інспектор з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Наталія Поліщук провела у Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ черговий семінар для категорії безробітних району на тему: «Проблема торгівлі людьми та техніка пошуку роботи».
Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига та головний державний інспектор Вікторія Новак провели робочу зустріч з посадовими особами Вінницького міського центру зайнятості з метою узгодження спільних дій щодо працевлаштування і захисту прав безробітніх громадян.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.