(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час інтерв’ю у телепрограмі «Насправді» на телеканалі Simon (м. Харків) Голова Держпраці Роман Чернега звернувся до роботодавців та наголосив на вимогах трудового законодавства. (Відео)
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на вихідні   26 січня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології найближчими днями температура повітря на території області дещо підвищиться, можливі невеликі опади.
Через незалежні від редакції обставини проведення VI Міжнародної науково-практичної конференції «Охорона праці – 2018» перенесено з 23–25 травня на 6–8 червня 2018 року.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують розглядатись та погоджуватись плани розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2018 рік.
23 січня 2018 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв провів семінар на тему «Легальна зайнятість» у Крижопільському районному центрі зайнятості.
За ініціативи та сприяння Держпраці редакція журналу «Охорона праці» розпочала проведення VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018»
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Енерго Контроль» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
23 січня 2018 року близько 16:00, перебуваючи в адміністративному приміщенні ТОВ «Ситковецьке» (смт Ситківці Немирівського району)і сидячи за столом, директор Б., 1957 р.н., знепритомнів і впав. Медики, що прибули на місце, констатували смерть.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Амбар +» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для запобігання виробничому травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.