(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, установ та організацій Липовецького району, які пройшли навчання в Учбово-виробничому комбінаті «Сигнал».
З метою посилення в області соціального діалогу, підвищення ефективності роботи підприємств всіх форм власності, поширення кращого досвіду їх роботи та підвищення їх іміджу в області вдруге проведено конкурс «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини» підсумкове засідання якого відбулося 5 вересня 2019 року.
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну семінар-нараду у Козятинській райдержадміністрації з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць.
До фахівців Держпраці із проблемними питаннями звернулися заступник начальника Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Іван Дзекілєв та начальник відділу профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці відділення Сергій Метельов.
Погода 6-10 вересня   6 вересня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується зниження температури повітря вночі. Вітер північно-західний з переходом східний, мінлива хмарність, без опадів.
Профспілки стурбовані ситуацією навколо проекту Трудового кодексу, тому звернулися до Національного координатора Міжнародної організації праці в Україні після отримання інформації про загрозу лібералізації трудового законодавства, зокрема відхилення проекту Трудового кодексу України від тої його редакції, яка розглядалася раніше (законопроект реєстр. № 1658).
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 125 190 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!   5 вересня 2019
З метою забезпечення безпечної експлуатації котелень та попередження травматизму і аварій при експлуатації котельного обладнання Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу на необхідність вжиття першочергових заходів щодо дотримання порядку проектування, виготовлення, монтажу та експлуатації опалювальних котлів, у першу чергу теплопродуктивністю понад 0,1 МВт.
В «Урядовому Кур’єрі» опубліковано текст Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Олег Мандриця взяв участь у проведенні навчання за професійною програмою для фахівців з пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, яке проводиться у Вінницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.