(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

До Держпраці надходять неодноразові звернення суб’єктів господарювання та інших органів центральної виконавчої влади щодо запровадження обов’язкового ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.
25 червня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у засіданні оперативного штабу Бершадського району, на якому розглядався рівень виконання плану заходів з підготовки до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.
Міністерство соціальної політики України оприлюднило для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гнучких форм організації праці)».
Федерація професійних спілок України на своєму офіційному сайті опублікувала текст «Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки», яка набула чинності з дня підписання – 14 травня 2019 року.
17 травня 2019 року близько 6:20 ранку на сходах біля вхідних дверей до допоміжних приміщень ТОВ «БУМЕНЕРГО» (Івонівська мікро-ГЕС, Могилів-Подільський район) виявили мертвим чергового електромонтера з обслуговування електроустановок К., 1963 р.н.
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь у семінар-нараді в ГУ юстиції у Вінницькій області з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.
Погода 25-29 червня   25 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим вищий норми, лише на вихідні очікується зниження температури повітря до помірної. Місцями короткочасні дощі, грози, місцями град.
Реєстрацією технологічного транспортного засобу є здійснення комплексу заходів, пов’язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, звіркою та, за необхідності, дослідженням ідентифікаційних номерів вузлів і агрегатів та оглядом транспортного засобу, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків.
На сьогодні питання робочого часу та часу відпочинку професійних водіїв регулюються вимогами Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів (далі – Положення), затвердженого наказом Мінтрансзв’язку від 7 червня 2010 року № 340, зареєстрованого в Мін’юсті 14 вересня 2010 року за № 811/18106.
ПРОТЯГОМ ДВОХ ОСТАННІХ ТИЖНІВ В ВОДОЙМАХ ОБЛАСТІ ПОТОНУЛА 21 ОСОБА, СЕРЕД НИХ ТРОЄ ДІТЕЙ! Купайтеся краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17 °С, в більш холодній - перебувати небезпечно.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.