(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В Університеті державної фіскальної служби України відбувся черговий «Ярмарок вакансій» для студентів. Участь у заході взяли роботодавці, які зацікавлені в перспективних майбутніх працівниках.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст взяв участь у засіданні круглого столу«Аналіз причин настання нещасних випадків у закладах охорони здоров’я м. Вінниці за 11 місяців 2019 року», організованому Вінницьким відділенням управління ВД ФСС України у Вінницькій області.
6 грудня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Комісія у складі фахівців Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та працівників Управління поліції охорони у Вінницькій області, які пройшли відповідне навчання у ДП «ТОВ НВК Да-Допомога».
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України поклав квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі у Вінниці.
Фахівці Державної служби України з питань праці провели онлайн-прийом для мешканців Буковини. Можливістю взяти участь в онлайн-спілкуванні, щоб поставити запитання й отримати вичерпну відповідь, скористалася Надія Букач, фахівець з кадрової роботи інтернет-компанії.
Погода 6-10 грудня   6 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці директорів, завучів та завгоспів шкіл м. Вінниця, які пройшли відповідне навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Інспектор праці взяла участь у семінарі для роботодавців на тему: «Працевлаштування осіб з інвалідністю», який відбувся у Липовецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості з метою запобігання порушень чинного законодавства про працю з боку роботодавців.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.