(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області закликає роботодавців не чекати п’ятого жовтня, а вже сьогодні оформити належним чином трудові відносини із працівниками. Нагадуємо: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 11690 гривень за кожного нелегально працюючого.
28 вересня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
26 вересня 2018 року посадові особи Управління Держпраці провели в актовій залі Жмеринської міської ради інформаційно-роз’яснювальну семінар-нараду з керівниками та посадовими особами підприємств, установ, організацій, у тому числі лікувально-профілактичних закладів міста з проблемних питань щодо додержання трудових відносин.
22 серпня 2018 року о 8:00 охоронець ТОВ «Жежелівський каолін» Ж., 1958 р.н., заступив на зміну. 23 серпня о 7:25 його виявили мертвим на території підприємства без ознак насильницької смерті.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та інженерно-технічних працівників навчальних закладів Жмеринського району і працівників КП «Жмеринкаводоканал», які пройшли навчання в УВК «Сигнал».
Інформація про переможців та других кандидатів за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорії «В», який був проведений 25 вересня 2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
У Верховній Раді зареєстровано проект Закону від 18.09.2018 р. № 9093 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо посилення гарантій захисту прав працівника при укладенні трудового договору)».
25 вересня 2018 року посадові особи Управління Держпраці провели семінар-наради в Оратівському та Іллінецькому районах з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
14 серпня 2018 року Р., 1964 р.н., електромеханік засобів радіо та телебачення радіотелевізійної станції ( РТС у м.Ямпіль) Концерну РРТ прийшов на зміну і пішов до кладовки підготувати металобрухт для здачі на склад. Там о 7:50 ранку, внаслідок погіршення стану здоров’я, він помер.
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у дводенному семінарі «Європейсько-Грузинський діалог Праця, Зайнятість і Соціальні питання: трудові стандарти й інспекція». Захід відбувся 19-20 вересня в Тбілісі, за підтримки Європейської комісії та Міжнародної організації праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.