(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 17-21 грудня   17 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується аномально висока температура повітря як для середини грудня. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман при видимості 200-500 м, (1 рівень небезпечності, жовтий).
18 листопада 2019 року о 13:30 фізична особа – підприємець П., 1965 р.н., з метою виконання опоряджувальних робіт біля вікон орендованого ангару, переставляв риштування. Перебуваючи на висоті 1,9 м, він втратив рівновагу і впав головою донизу. Потерпілого госпіталізовано у нейрохірургічне відділення Вінницької МКЛ ШМД.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, у рамках проведення Всеукраїнського тижня права, взяв участь у прямому ефірі програми «Час змін» на радіо «Місто над Бугом», під час якого розповів про основні завдання Держпраці і діяльність Управління з їх виконання.
Нове у законодавстві, актуальні теми, управління ризиками в системах менеджменту, безпека та гігієна праці, соціальний захист потерпілих на виробництві – все це (і навіть більше) ви можете знайти на сторінках спеціалізованих видань.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
13 грудня 2019 року на розгляд комісії представили свої плани розвитку гірничих робіт Демидівського родовища гранітів ТОВ «Демидівський граніт» головний інженер Микола Дядюк та інженер-маркшейдер Людмила Тріполко.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») організовує 19-20 грудня 2019 року семінар на тему: «Впровадження міжнародного стандарту з охорони праці ISO 45001:2018 на підприємствах України».
Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області Віктор Лісевич провів нараду з посадовими особами КЗ «Інститут кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України з питань організації роботи з охорони праці учасників науково-технічного центру.
У рамках проведення Всеукраїнського тижня права завідувач сектору юридичного забезпечення Марина Савелова, юрисконсульти Тетяна Обревко, Любов Тушевська та лікар з питань гігієни праці Анжела Ліщун провели відкритий урок з учнями 3-го класу Гніванської альтернативної ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів з питань додержання трудового законодавства, охорони та гігієни праці.
У Києві в рамках реалізації міжнародного проекту «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення. Створення мережі соціальних підприємств осіб з інвалідністю в Україні» відбувся Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю «Соціальні підприємства в Україні: зміна парадигми».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.