(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час інформаційної кампанії, яка тривала з 20 по 31 січня, інспектори праці поінформували понад 190 тисяч роботодавців у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування щодо вимог оформлення трудових відносин. Наголосили на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, про ризики та наслідки незадекларованої праці.
Головне управління статистики у Вінницькій області інформує про розмір середньомісячної номінальної заробітної плати за видами економічної діяльності у 2019 році не підприємсвах, установах та організаціях області.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, працівниками Управління Держпраці протягом минулого тижня проведено понад 7 тисяч відвідувань суб’єктів господарювання за місцем ведення господарської діяльності.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Правильно заповнена декларація – ключ до успіху; РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ – Підприємство змінило адресу. Поради спеціалісту з охорони праці; ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА – Контроль посилився! Указ Президента від 24 грудня 2019 року. Правильна організація пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей – тема завжди актуальна.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 19-20 лютого 2020 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення вимог нової редакції Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, діючого з 31 грудня 2019 року» (постанова Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 року № 1132)
У зв’язку з надходженням інформації про можливі випадки вимагання від імені посадових осіб Державної служби України з питань праці неправомірної вигоди в обмін на сприяння у вирішенні питань щодо надання адміністративних послуг, Держпраці наголошує, що надання усіх адміністративних послуг відбувається лише у передбачений законодавством спосіб.
Погода 4-8 лютого   4 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується зниження температури повітря. Хмарно з проясненнями, опади у вигляді мокрого та невеликого снігу, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця.
Головний державний інспектор Сергій Дисюк взяв активну участь в інформаційно-роз’яснювальній кампанії із суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування, організації харчування, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
Такий підсумковий лейтмотив пресбрифінгу, що відбувся 31 січня 2020 року, озвучив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський.
Головний державний інспектор Наталія Поліщук спільно з представниками сервісного центру у Чечельницькому районі ГУ ПФУ та районної філії ОЦЗ 30 січня відвідали суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування, з метою роз’яснення про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.