(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Дисюк взяв участь у засіданні робочої групи з питань додержання законодавства про працю та легалізації зайнятості населення, на якому підбито підсумки проведення у Піщанському районі інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання законодавства про працю та легалізації зайнятості населення.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників навчальних закладів і підприємств Тростянецького району, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Погода 7-11 лютого   7 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, 10-11 лютого мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області під час інспекційного відвідування на об’єкті у м. Липовець виявлено 12 найманих працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин на одну з вінницьких ремонтно-будівельних організацій.
2 лютого 2020 року набув чинності Закон № 378-IX, який вносить зміни до ст. 265 КЗпП та зменшує трудові штрафи в декілька разів.
Роботодавець може компенсувати 100 % витрат на сплату ЄСВ або повністю компенсувати зарплату працівника, яку він сплачував протягом року.
Верховна Рада на своєму засіданні 5 лютого 2020 року схвалила проект Закону України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції».
Журнал «Охорона праці» запрошує на навчальний семінар-практикум «Організація проведення розслідування нещасних випадків з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою КМУ від 17.09.2019 №337.
Жінки – прекрасна, приваблива і чарівна половина людства. Чоловіки готові кинути весь світ до ніг жінки, а діюче в Україні трудове законодавство – обдарувало їх пільгами. Законодавством передбачено спеціальні норми, що встановлюють гарантії для жінок.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.