(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до доручення Прем’єр-Міністра України Д. Шмигаля до листа Мінекономіки від 18.12.20 №4708-01/74872-01, Управлінням Держпраці у Вінницькій області активізовано роботу з питань погашення заборгованості суб’єктами господарювання регіону.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу роботодавців на необхідність посилення контролю за організацією безпеки на виробництві через ускладнення погодних умов.
Посадові особи Держпраці взяли участь у вебінарі на тему: «Бізнесу про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?», який було організовано Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Небезпека у вигляді різних негативних факторів може нас підстерігати практично скрізь. Навіть на нанешкідливіших робочих місцях можна говорити про шкідливий вплив комп’ютерів, тривалої сидячої роботи і про багато іншого. Але в цій статті хотілося б торкнутися шкідливих виробничих факторів, з якими люди мають справу на підприємствах.
26 січня 2021 року об 11 годині на території 6-го виділу 70-го кварталу Вінницького лісового господарства (с.Грижинці Гніванської ОТГ), сильний порив вітру вирвав дерево з корінням і воно впало на 45- річного лісоруба.
Оприлюднено для обговорення проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження форми звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядку її подання».
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олега Ковеля провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників суб′єктів господарювання м. Вінниці та області, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез –Союз» «УКК».
Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.
26 січня у Будинку профспілок у Києві відбулась робоча зустріч заступника Голови Держпраці Ігоря Дегнери з Головою Федерації профспілок України Григорієм Осовим щодо узгодження можливих механізмів взаємодії у сфері забезпечення дотримання прав найманих працівників.
26 січня у Міністерстві розвитку громад та територій України під головуванням Міністра Олексія Чернишова відбулося засідання Урядової комісії з розслідування причин пожежі у будинку для людей похилого віку в Харкові, внаслідок якої загинуло 16 осіб: 15 на місці трагедії та одна людина в лікарні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.