(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

ВІННИЦІ - 658!   10 вересня 2021
Колектив Управління Держпраці у Вінницькій області вітає вінничан з Днем міста!
В рамках робочого візиту на Полтавщину т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко зустрівся із колективом Управління Держпраці у Полтавській області.
З початку інспекційної кампанії розпочато 2 655 інспекційних відвідувань та виявлено 9 531 працівника, допущеного до роботи без укладення трудових договорів. Найчастіше незадекларовані працівники використовувалися у сферах організації харчування (2088 незадекларованих працівників у 486 роботодавців), сільського господарства (2080 незадекларованих працівників у 108 роботодавців), торгівлі (1956 незадекларованих працівників у 792 роботодавців).
Під час робочої зустрічі з колективом Управління Держпраці у Сумській області т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко зробив основний акцент на пріоритетних напрямах роботи Служби. Наголосив на важливості реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік та обговорив результати 2 місяців інспекційної кампанії на території області.
7 вересня, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено превентивні заходи в КНП ВОР «Клінічний центр інфекційних хвороб» та в КНП «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонолічний центр» ВОР.
6 вересня розпочато позаплановий захід державного контролю у одному із закладів громадського харчування м. Вінниці, в ході якого, фахівцями Управління Держпраці були виявлені ознаки використання незадекларованої праці.
Договір трудовий чи цивільно-правовий? Який варіант обрати працівнику? Дізнайтесь більше!
3го вересня в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, під час якої підвели підсумки роботи по завершенню двох місяців інспекційної кампанії «Виходь на світло».
3 вересня у ДУ «Інститут медицини праці ім. Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України» відбулося засідання круглого столу із соціальними партнерами щодо зміни принципів роботи Держпраці на основі посилення соціального діалогу у сфері забезпечення безпечної та задекларованої праці.
Зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв′язку з непридатністю до подальшого використання та його вибракуванням (списанням)
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.