(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 27-31 грудня   27 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується зниження температури. Хмарно, часом мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах місцями ожеледиця.
За інформацією ЛІГА: ЗАКОН ( www.ligazakon.ua ) у січні 2020 року набере чинності ряд нормативно-правових документів. Наводимо деякі з них. Зокрема, вступлять у дію із:
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 125 190 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці відповідальних за охорону праці працівників шкіл м. Вінниці та інженерно-технічних працівників підприємств міста, які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
21 грудня у Києві відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Погода 24-28 грудня   24 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, часом дощ, невеликий сніг, мокрий сніг. Вночі та вранці місцями туман.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
20 грудня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Закон України «Про місцеві державні адміністрації» є спеціальним законом, який визначає організацію, повноваження та порядок діяльності місцевих державних адміністрацій.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.