(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час онлайн-прийому до фахівців Держпраці звернувся трудовий колектив Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги та голова обкому Волинської обласної організації профспілки працівників державних установ Ольга Сабурова.
Погода 14-18 лютого   14 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується підвищення температури повітря. Хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Управління Держпраці у Вінницькій області попереджає суб’єктів господарювання про вірогідність телефонних дзвінків невідомих осіб до підприємств, установ та організацій, на яких заплановано проведення планових перевірок з питань охорони праці фахівцями Держпраці. Шахраї під виглядом інспекторів Управління вимагають у підприємців гроші, обіцяючи провести перевірку «без значних штрафів і неприємностей».
Посадовими особами сектору гірничого нагляду, відділів нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки та нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство».
У перші три роки нинішнього століття ситуація з охороною праці в Україні характеризувалася тим, що кількість випадків травматизму, в тому числі зі смертельними наслідками, значно не змінювалася, набула певної «стабільності» порівняно з минулими роками. Сьогодні діяльність підприємств починає набирати оберти, і прогнозується, що зі зростанням виробництва спостерігатиметься й відповідний ріст кількості виробничих аварій та травматизму.
Відтепер органи державного ринкового нагляду надаватимуть безоплатну консультаційну підтримку суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду. Відповідна постанова КМУ ухвалена на засіданні Уряду 12 лютого.
Наймати працівників можуть компанії, приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу кухарів, нянь, водіїв тощо. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства. Розповідаємо про всі тонкощі оформлення працівників.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів круглий стіл на базі ТОВ ЗЕА «Новосвіт» з керівниками та спеціалістами служб охорони праці ТОВ «Енергоінвест» та ТОВ «Вінниця Спеценерго Монтаж», у ході якого обговорили стан виробничого травматизму в енергетичній галузі в країні та області.
Журнал «Охорона праці» запрошує на навчальний семінар-практикум «Організація проведення розслідування нещасних випадків з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою КМУ від 17.09.2019 №337.
10 лютого 2020 року головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Олексій Костенко провів нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, організації безпечного ведення робіт для попередження виробничого травматизму з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Люстдорф» в м.Іллінці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.