(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України: власник або уповноважений ним орган зобов’язаний провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку в день звільнення.
12 листопада 2019 р. Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект Закону України від 25.09.2019 р. № 2172 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду».
Погода 19-23 листопада   19 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ. Вночі та вранці очікується туман.
9 листопада 2019 року набрала чинності постанова КМУ «Деякі питання здійснення виплат працівникам бюджетних установ» від 03.11.2019 р. № 918. Відповідно до її положень бюджетні установи мають повністю перейти на безготівкові розрахунки із заробітної плати та авансування витрат на відрядження.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» та Профспілка працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів запрошують на ІI Міжнародну конференцію «Безпека праці в будівництві. Управління ризиками». Цьогорічна подія стане наступним кроком в розвитку безпеки та гігієни праці в Україні.
Не забудьте привітати   18 листопада 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
15 листопада 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Продовжуємо знайомити читачів із запропонованим автором Порядком, що дає змогу оцінити стан умов і безпеки праці на робочих місцях та використовувати ці дані в роботі системи управління охороною праці (початок в ОППБ № 10-2019).
Заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександр Куцик взяв участь у роботі комісій з проведення оцінки системи керування вимірюванням на підтвердження технічної компетентності електровимірювальних лабораторій ТОВ «Електромонтаж – 425» та ПП «Енергоспецсервіс».
Погода 15-19 листопада   15 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми, пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. Мінлива хмарність, місцями невеликий дощ. Вночі та вранці очікується туман (видимість 200-500 м)
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.