(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Інформація про переможця за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «В», який був проведений 01 листопада 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
Частиною першою ст. 19 Закону України від 23.09.99 р. N 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - Закон N 1105) передбачено право застрахованих громадян на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.
Головне управління статистики у Внницькій області повідомляє, що упродовж вересня 2017 р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 7,1%, або на 1064,1 тис. грн, і на 1 жовтня 2017 року становила 14014,4 тис. грн.
Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
Підставою для інспекційного відвідування одного із суб’єктів господарювання Чернігівської області стали заяви працівників про використання їхньої праці без належного оформлення трудових відносин. Підприємець категорично відмовився надавати державним інспекторам будь-які документи, які б підтверджували або спростовували факт роботи у нього найманих працівників.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено превентивний захід у ТОВ «Вінницький агрегатний завод», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.
На території Вінниччини утримуватиметься температурний режим нижчий норми. Місцями опади, у першій половині періоду посилення вітру.
Перший заступник начальника Управління Держпраці В.А.Боковець взяв участь у засіданні колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, яке проведено 31 жовтня 2017 року в актовій залі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».
У період з 23 по 29 жовтня на підприємствах України смертельно травмовано 10 осіб: 2 особи – на підприємствах Дніпропетровської області;по 1 особі – на підприємствах Вінницької, Волинської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекономрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.