(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
28 вересня 2019 року п’ятеро працівників магазину ТОВ «ФОРА», що у м. Тульчин, під час його відкриття відчули їдкий запах, а вже через 15 хвилин почали скаржитися на погіршення стану здоров’я – нудота, важко дихати, печія в горлі, терпне язик. Бригадою швидкої медичної допомоги усі працівники були госпіталізовані.
Європейською Комісією для обміну інформацією (TAIEX) у співпраці з Державною службою України з питань праці 10-11 жовтня 2019 року організовується проведення семінару «Ринковий нагляд безпеки продукції та контролю нехарчової продукції».
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника у серпні 2019 р. становила 9243 грн, що у 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно з липнем 2019 року розмір заробітної плати зменшився на 10,1%, а відносно серпня 2018р. зріс на 16,6%.
Протягом 9-ти місяців 2019 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 475 звернень від 841 громадянина (462 – заяви, 13 – скарг). З них: 128 повторних звернень, 29 колективних, 169 надійшло поштою від громадян особисто, 56 через органи влади, 250 від інших органів установ і організацій.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у засіданні колегії з розгляду питання «Про готовність об’єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років», яке відбулось у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.
Під керівництвом заступника голови Могилів-Подільської районної державної адміністраціїМихайла Гоцуляка відбулося засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району, у якому взяв участь і виступив головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Михайло Гандзюк.
Головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Юрій Трембіцький взяв участь та виступив з інформацією на семінарі «Роз′яснення нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою КМУ від 17 квітня 2019 року №377».
Таку думку висловив голова облдержадміністрації 30 вересня, під час робочої зустрічі з членами Президії Федерації профспілок Вінницької області.
Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у засіданні круглого столу «Зміна законодавства про працю: лібералізм чи консерватизм?», під час якого були обговорені нові підходи до розроблення нового Трудового кодексу. Захід відбувся за ініціативи Конфедерації роботодавців України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.