(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

21 листопада в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з керівниками служб охорони праці будівельних організацій та координаторами з питань охорони праці щодо дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки у будівельній галузі, зокрема, на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
Закон України від 25.09.2019 р. № 2172 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства в сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції» є ключовим з точки зору забезпечення безпечності нехарчової продукції для споживачів та користувачів.
Директора Чигиринського навчально-виховного комплексу «Спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради Сергія Цюрупу цікавило питання щодо порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та створення комісії з перевірки знань.
Відповідно до Законів України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» та «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» Держпраці та її територіальні органи здійснюють перехід до робочої версії Національної інформаційної системи ринкового нагляду та системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик (далі – ІТС НРН та СОВС).
Інформація про переможця конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «В», який був проведений 13 листопада 2019 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
Парламент 12 листопада 2019 р. ухвалив у першому читанні законопроект щодо зниження тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду. У даному законопроекті відбулось зниження навантаження на суб’єктів господарювання різними окремими видами перевірок (виїзна, невиїзна, поєднана).
Відділ з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що у відповідності з вимогами «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», який затверджено наказом МОЗ України від 21.05.2007 № 246 триває робота щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2020 році.
Державною службою України з питань праці оприлюднено для обговорення проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт при розробці родовищ рудних та нерудних корисних копалин».
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі чергового засідання спеціальної комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, до складу якої входять по два представники від місцевих органів виконавчої влади, застрахованих осіб та страхувальників.
8 серпня 2019 року о 23:00 у СО «Бершадські ЕМ» АТ «Вінницяобленерго», виконуючи роботи у складі бригади з усунення обриву проводу на ПЛ-0,4 кВ, що стався внаслідок несприятливих погодних умов, тракторист М., 1967 р.н., доторкнувся до обірваного проводу і був смертельно уражений електрострумом.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.