(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 27 серпня, затверджено рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням начальника Управління Володимира Марунька, провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПАТ «Гніванський завод спецзалізобетону», які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.
На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Херсонщину. В рамках візиту під час проведеної наради з керівниками структурних підрозділів Головного управління Держпраці в області основний акцент зроблено на пріоритетних напрямах роботи Служби.
Сьогодні, 26 червня 2020 року, на черговому засіданні Уряд прийняв рішення про створення Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці шляхом об′єднання Головного управління Держпраці у Донецькій області і Головного управління Держпраці у Луганській області.
Криза COVID-19 вкотре оголила вразливість тих, хто вимушений працювати неофіційно, заробляти засоби для існування без гарантій і належного захисту. З початку 2020 року до травня включно спостерігалась тенденція до зменшення кількості офіційно зайнятого населення. Так, кількість працівників у травні цього року була майже на півмільйона меншою, ніж у травні минулого року.
Погода 26-30 серпня   26 серпня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області на початку періоду, прогнозується нестабільна погода: нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, не виключений град. Температурний режим коливатиметься.
На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк відвідала з робочим візитом Управління Держпраці у Вінницькій області.
25 серпня 2020 року, з метою забезпечення ефективної реалізації окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці від 11.08.2020 №302/1/3.3-20, в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась міжвідомча нарада з представниками ГУ Пенсійного фонду України, Державної податкової служби, Вінницького обласного центру зайнятості та ГУ Національної поліції.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.