(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 17-21 листопада   17 листопада 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим близький до норми. Хмарно з проясненнями, часом дощ та мокрий сніг, місцями ожеледиця.
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
На виконання окремого доручення Держпраці щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань безпечної експлуатації кисневих балонів, установок та кисневих трубопроводів, фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області проводять наради у закладах охорони здоров’я та інших суб’єктах господарювання, де використовується кисень.
Не забудьте привітати   16 листопада 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Віктор Лісевич провів семінар-нараду з посадовими особами та працівниками КНП «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1» щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах тимчасового розміщення пацієнтів, мобільних госпіталях, у закладах охорони здоров′я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID
Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила про реалізацію програми, яку Уряд запровадив для підтримки громадян, що перебувають на самоізоляції.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв′язку Олександр Тронець провівнараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами, щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у КП»Ладижинська міська лікарня».
Погода 13-17 листопада   12 листопада 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим близький до норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці туман.
Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.
Перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул за дорученням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка та на запрошення т.в.о. директора ДУ «Інститут медицини праці ім. Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України» Сергія Луговського зустрівся з представниками Інституту медицини праці з метою розвитку майбутнього співробітництва.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.