(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 7-11 лютого   7 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, 10-11 лютого мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області під час інспекційного відвідування на об’єкті у м. Липовець виявлено 12 найманих працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин на одну з вінницьких ремонтно-будівельних організацій.
2 лютого 2020 року набув чинності Закон № 378-IX, який вносить зміни до ст. 265 КЗпП та зменшує трудові штрафи в декілька разів.
Роботодавець може компенсувати 100 % витрат на сплату ЄСВ або повністю компенсувати зарплату працівника, яку він сплачував протягом року.
Верховна Рада на своєму засіданні 5 лютого 2020 року схвалила проект Закону України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції».
Журнал «Охорона праці» запрошує на навчальний семінар-практикум «Організація проведення розслідування нещасних випадків з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою КМУ від 17.09.2019 №337.
Жінки – прекрасна, приваблива і чарівна половина людства. Чоловіки готові кинути весь світ до ніг жінки, а діюче в Україні трудове законодавство – обдарувало їх пільгами. Законодавством передбачено спеціальні норми, що встановлюють гарантії для жінок.
Під час інформаційної кампанії, яка тривала з 20 по 31 січня, інспектори праці поінформували понад 190 тисяч роботодавців у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування щодо вимог оформлення трудових відносин. Наголосили на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, про ризики та наслідки незадекларованої праці.
Головне управління статистики у Вінницькій області інформує про розмір середньомісячної номінальної заробітної плати за видами економічної діяльності у 2019 році не підприємсвах, установах та організаціях області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.