(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В Козятині у філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатація будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ігор Мандюра провів нараду щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі.
Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст провів круглий стіл з керівниками компанії «ТМ «CleanExpert», 120 працівників якої займаються прибиранням торговельних, готельних та офісних приміщень, щодо організації та здійснення профілактичних заходів з метою недопущення поширення інфікування працівників та клієнтів коронавірусом Covid-19.
В області триває всеукраїнська кампанія з профілактики та протидії поширенню коронавірусу COVID-19. У рамках її проведення працівники відділу з питань гігієни праці та сектору експертизи праці проводять профілактичні заходи з працівниками торговельних закладів та громадського харчування.
Читайте черговий №3/2020 журналу «Охорона праці і пожежна безпека» ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Ергономіка – необхідність чи розкіш?; БЕЗПЕКА ПРАЦІ – Проводимо психофізіологічне обстеження працівника; ІНТЕРВ’Ю – Впроваджуємо кращі практики з гігієни та безпеки праці.
На виконання окремого доручення Держпраці та відповідно до затвердженої навчальної програми, в Управлінні Держпраці розпочато навчання посадових осіб, які мають повноваження інспекторів з питань охорони праці, здійсненню контролю за додержанням законодавства про працю.
На засіданні Уряду розглянуто та схвалено проєкт змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107.
Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст провів семінар-нараду з посадовими особами та працівниками ТОВ «Вінницьке АТП-10556» щодо організації та здійснення профілактичних заходів з метою недопущення інфікування працівників та пасажирів коронавірусом Covid-19.
Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області, у рамках інформаційної кампанії щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі, провели семінар-нараду у колективі ТОВ «БМУ-3» за участі начальника служби охорони праці Григорія Зайчука та 25 інженерно-технічних працівників управління.
3 березня 2020 року у приміщенні Вінницької дитячої художньої школи відбулось засідання журі під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця із визначення переможців відбіркового регіонального туру) ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв та начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич розповіли в ефірі радіо «Місто над Бугом», що потрібно знати про коронавірус Covid-19 та як він може вплинути на життя та умови праці вінничан.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.