(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   25 листопада 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
На ринку праці окремі роботодавці допускають новоприйнятого працівника до роботи на умовах стажування без оформленням трудових відносин, щоб перевірити його практичні навики за тією чи іншою посадою. Однак – це є порушенням вимог законодавства про працю.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці інженерно-технічних працівників ТОВ «Грін Кул», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
25 жовтня на зимувальних ставках «Жигалівка» ДСРП «Пиківський рибцех» чергували двоє рибоводів. Близько 06:00 один з них вийшов почистити решітки, повернувшись, застав свого колегу М., 1961 р.н., мертвим.
Роман Чернега взяв участь у конференції з нагоди завершення проєкту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» та презентації нового проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».
Представники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у відзначенні Дня Гідності та Свободи, який заснований на честь початку у цей день, 21 листопада, двох революцій: Помаранчевої революції – 2004 року та Революції гідності – 2013 року.
21 листопада в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з керівниками служб охорони праці будівельних організацій та координаторами з питань охорони праці щодо дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки у будівельній галузі, зокрема, на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
Закон України від 25.09.2019 р. № 2172 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства в сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції» є ключовим з точки зору забезпечення безпечності нехарчової продукції для споживачів та користувачів.
Директора Чигиринського навчально-виховного комплексу «Спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради Сергія Цюрупу цікавило питання щодо порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та створення комісії з перевірки знань.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.