(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Кожен працюючий в Україні є застрахованим на випадок загальної чи професійної хвороби, травми, нещасного випадку, необхідності догляду за хворим членом родини, виникнення потреби у відновленні здоров’я та медико-соціальних послугах, а також смерті. Фінансування допомог, страхових виплат і послуг у разі настання страхових випадків гарантує Фонд соціального страхування України.
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв та начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига провели нараду з інспекторами праці Управління Держпраці, під час якої підбили підсумки рекламно-інформаційної кампанії та виконання заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Комісія у складі Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці слюсарів-електриків з обслуговування та ремонту ескалаторів ТОВ «Шиндлер», які пройшли навчання у ПП «Учбово-курсовий комбінат «Гайзель».
Погода 21-25 лютого   21 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів 23-24 лютого місцями дощ, на дорогах місцями ожеледиця.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») повідомляє, що Технічний регламент обладнання, що працює під тиском, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року № 27 (далі – Технічний регламент) набув чинності 23 січня 2020 року.
Голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова під час зустрічі членів Української Ради Бізнесу розказала про перші результати прийняття Закону про зменшення штрафів за порушення норм трудового законодавства (законопроект № 1233), яким були знижені штрафи за наявну незадекларовану працю.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України з 20 по 31 січня відбулася інформаційна кампанія, під час якої 600 інспекторів Держпраці відвідали понад 184 тисячі роботодавців у сферах торгівлі товарами та послугами, готельно-ресторанного бізнесу по всій території України. Ця кампанія стала першим етапом заходів з детінізації зайнятості.
Посадові особи Управління Держпраці у Козятинській міськрайонній філії Вінницького ОЦЗ провели робочу зустріч з представниками райдержадміністрації, податкової інспекції та роботодавцями району, під час якої обговорили хід виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.