(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Краще для кращих: розгляд кращих світових практик з покращення показників безпеки праці. СТАНДАРТИЗАЦІЯ І СЕРТИФІКАЦІЯ Системний підхід у подоланні невизначеності на прикладі ДП «Сіменс Україна» та ін.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 29-30 жовтня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Роль працівника відділу кадрів у виконанні заходів з охорони праці»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
4 жовтня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті усі питання, що виникли протягом поточного тижня.
У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України за участю представників Державної служби України з питань праці відбулась нарада з розгляду та врегулювання спірних питань стосовно підготовки документів при підозрі виникнення у працівників професійних захворювань, а також розслідування причин їх виникнення.
У зв’язку із запитом профпатолога ВОКЛ ім. М.І.Пирогова К.М.Кузьмінової, наказом Управління Держпраці у Вінницькій області створено комісію для проведення санітарно-епідеміологічного обстеження робочого місця у зв’язку з підозрою на професійне захворювання лікаря рентгенолога Подільського регіонального центру онкології Вінницької обласної ради Г., 1952 р. н.
Відповідно до меморандуму про співпрацю у рамках Загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області завітали до Управління Держпраці.
Погода 4-8 жовтня   4 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим поступово знизиться. Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ. Наприкінці періоду вночі заморозки у повітрі.
1 жовтня 2019 року електромонтер з ремонту та обслуговування кабельних ліній ПП ТРК «Кентавр – TV» М., 1990 р.н., виконував роботи на даху ферми (складу) у с. Осіївка Бершадського району. О 16:30 він наступив на пошкоджений шифер і провалився всередину будівлі. Потерпілий перебуває у реанімації з компресійним переломом шийного грудного поперекового відділу хребта та переломами ребер.
ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 16–17 жовтня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.