(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
У Києві пройшов перший соціально-економічний форум, який відкривала заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна відвідала чотирьох фізичних осіб – підприємців, які надають послуги з ремонту та пошиття одягу з метою інформування про вимоги законодавства про працю та як не допускати їх порушення.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу роботодавців на особливості працевлаштування неповнолітніх у вільний від навчання час та під час літніх канікул. Що повинен знати роботодавець при прийнятті на роботу працівника, якщо він неповнолітній і хоче працювати.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» 5 липня 2019 року проводить навчальний семінар-практикум «Новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві»
Погода 21-25 червня   21 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вищий норми. Місцями короткочасні дощі, грози, місцями град.
До Головного Управління Держпраці у Львівській області звернулись представники підприємства та обласної профспілки працівників охорони здоров’я Львівщини. На питання громадян дали вичерпні відповіді фахівці Державної служби України з питань праці під час онлайн-прийому, який відбувся між Києвом та Львовом 20 червня.
20 червня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у засіданні обласної комісії із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько та його заступник Алла Горбатюк взяли участь у зустрічі-обговоренні концепції нового Митного кодексу України та Доктрини економічної безпеки України, яка відбулась за ініціативи ВГО «Асоціація платників податків України» з представниками органів виконавчої влади та українського бізнесу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.