(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Роман Чернега взяв участь у семінарі «Торгівля людьми з метою трудової експлуатації: комплексний підхід до вирішення проблеми», який організовано та проведено Мінсоцполітики у співпраці з ОБСЄ за підтримки офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Інтерполу.
3 січня 2019 року о 13:30 стався нещасний випадок у ПАТ «Вінницяобленерго» СО «Барські ЕМ» з водієм К., 1972 р.н. Під час виконання службових обов’язків, рухаючись на автомобілі Chevrоlet Niva автодорогою Бар – Буцні, він відчув різке погіршення самопочуття, зупинився на узбіччі і знепритомнів. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть.
19 лютого 2019 року Голова Держпраці Роман Чернега презентував представникам громадськості та засобам масової інформації публічний звіт щодо роботи Держпраці за підсумками 2018 року.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників підприємств та навчальних закладів Літинського району, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-курсовий комбінат аграрної освіти».
24-25 листопада 2018 року відбулася І Міжнародна будівельна конференція «Безпека праці в будівництві. Управління ризиками». У заході взяли участь близько 100 представників вітчизняних підприємств, органів виконавчої влади, соціальних партнерів та міжнародних організацій.
15 лютого 2019 року о 17:20 стався нещасний випадок у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг. У завідувача навчально-виробничими майстернями Б., 1960 р.н., несподівано погіршився стан здоров’я, він зайшов до кабінету викладачів фізкультури і викликав швидку допомогу. Однак, лікарям залишилось тільки констатувати смерть.
На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано Постанову від 06 лютого 2019 р. № 102 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2019 році».
Погода 19-23 лютого   19 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим значно вищий норми для цієї пори року, лише наприкінці періоду температура повітря дещо знизиться. Істотних опадів не передбачається.
Інформація про переможців та другого за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорії «В», який був проведений 12 лютого 2019 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Віктор Короленко взяв участь у засіданні Тульчинської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.