(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

25 лютого 2020 року у Тростянецькій районній філії Вінницького обласного центру занятості провели спільну нараду на виконання доручення Прем’єр-міністра щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
25 лютого 2020 року в інформаційному центрі Вінницького міського центру зайнятості відбувся черговий ярмарок вакансій для шукачів роботи та студентської молоді. Чотирнадцять провідних роботодавців міста пропонували понад 300 вакансій. Середня зарплата, яку вказували роботодавці у вакансіях – від 8 до 10 тисяч гривень.
Непоодинокі випадки, коли підприємства переїжджають та, відповідно, змінюють адресу. При цьому назви підприємства та виробничих дільниць, робочі місця залишаються ті ж самі, як і штат, обладнання, прилади, а площа може змінюватися. На що слід звернути увагу під час підготовки документів з охорони праці на новому місці?
Провідний спеціаліст – інспектор з праці фінансового відділу Томашпільської селищної ради Вікторія Скальська взяла участь у проведенні семінарів-тренінгів для понад 50 безробітних осіб у Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення».
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Держпраці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Олексій Костенко провів планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки У Піщанському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей».
Погода 25-29 лютого   25 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця.
Припинення трудових відносин – це неприємна, часом невідворотна, але звична річ у ринкових умовах. Проте для того, щоб «розлучення» роботодавця і працівника сталося цивілізовано й влаштовувало обидві сторони, звільнення має враховувати певні законодавчі норми. Право на отримання вихідної допомоги є гарантією, яка уможливлює тимчасову заміну заробітку для працівника і дозволяє йому зосередитись на пошуку нової роботи.
2 квітня 2020 року в м. Київ відбудеться щорічний VIII Всеукраїнський Форум «Безпека праці – 2020» в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки «Київський технічний ярмарок» на базі Міжнародного виставкового центру. Це щорічний захід, присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Цього року він збере понад 100 учасників з різних регіонів України та понад 15 спікерів-експертів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.