(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В останні роки відбувається постійне зростання кількості нещасних випадків та професійних захворювань серед працівників медичної галузі. За останні 10 років у закладах охорони здоров’я травмовано 189 працівників, отримали професійні захворювання 43 працівники.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
19 квітня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Сектором з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено аналіз стану дотримання законодавства про працю у частині атестації робочих місць МКП «Вінницязеленбуд».
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку О.В.Тронець взяв участь у засіданні круглого столу з посадовими особами структурних підрозділів КП «Ладжитлосервіс», приурочений до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці у 2019 році під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено наради з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «НЕСС Сервіс», ТОВ «ПЕК Енерго» та ТОВ «Подільський енергоконсалтинг» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Погода 19-23 квітня   19 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться прохолодна погода з нічними заморозками на поверхні ґрунту, часом невеликий дощ.
Працівники сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області долучилися до проведення заходів з нагоди Дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
На виконання розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації «Про підготовку та проведення у 2019 році тижня охорони праці в області» № 273 від 8.04.2019 р. в Управлінні Держпраці під головуванням першого заступника начальника Володимира Боковця відбувся круглий стіл з питань забезпечення заходів з відзначення у 2019 році Дня охорони праці в області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.