(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Т.в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера взяв учать у нараді під головуванням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, яка відбулася з провідними представниками будівельної галузі щодо розвитку будівництва та питань детінізації ринку праці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Журнал «Охорона праці» спільно з ВП «Хмельницька АЕС» запрошує 13-14 лютого 2020 року взяти участь у семінарі-практикумі на тему: «Розробка та впровадження систем управління гігієною та безпекою праці на підприємстві на основі керування ризиками небезпек. Міжнародні стандарти та кращі практики».
Погода 17-21 січня   17 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг, вночі та вранці туман на дорогах місцями ожеледиця.
Комісією у складі головних державних інспекторів відділу нагляду в АПК та СКС Олексія Костенка (голова комісії) та відділу нагляду на будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Миколи Павличука 15 січня 2020 року проведена планова перевірка ДП «Іллінецьке лісове господарство» щодо дотримання вимог законодавства у сферах промислової безпеки та охорони праці.
Комісіяу складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Юзефо-Миколаївська біогазова компанія», які пройшли відповідне навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
25 жовтня 2019 року о 10:00 у водозабірному каналі Гайсинського цукрового заводу було виявлено перевернутий автомобіль КАМАЗ, що належить ТОВ «ПК «Зоря Поділля», який вивозив уночі дефекат на поля фільтрації. У кабіні виявили мертвого водія Д., 1961 р.н.
Упродовж 2019 року на рахунок Фонду соціального страхування України надійшло 25,069 млрд гривень. Дохідна частина бюджету виконана на 99,6% від запланованого кошторису.
Кодекс законів про працю України містить окрему главу, яка регламентує права неповнолітніх у трудових правовідносинах та їх особливості. Зокрема в статті 187 зазначено: «Неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.