(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олега Ковеля провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників суб′єктів господарювання м. Вінниці та області, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез –Союз» «УКК».
Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.
26 січня у Будинку профспілок у Києві відбулась робоча зустріч заступника Голови Держпраці Ігоря Дегнери з Головою Федерації профспілок України Григорієм Осовим щодо узгодження можливих механізмів взаємодії у сфері забезпечення дотримання прав найманих працівників.
26 січня у Міністерстві розвитку громад та територій України під головуванням Міністра Олексія Чернишова відбулося засідання Урядової комісії з розслідування причин пожежі у будинку для людей похилого віку в Харкові, внаслідок якої загинуло 16 осіб: 15 на місці трагедії та одна людина в лікарні.
Сьогодні, 26 січня, за дорученням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка, у режимі відеоконференції відбулося навчання інспекторів праці всієї країни з питань використання затверджених форм документів з метою забезпечення єдиних підходів до оформлення документів, які складаються за результатами здійснення заходів державного нагляду (контролю).
Погода 26-30 січня   26 січня 2021
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим для цієї пори року значно вищий норми. Незначні опади, посилення вітру, на дорогах слизько. Вночі та вранці утворення туманів.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці здійснюється державний нагляд на підприємствах Вінницької області металургійної, машинобудівельної енергетичної промисловості, ЖКГ-1 (підприємства і об’єкти теплокомуненерго, міського освітлення. Ремонтно-будівельні підприємства).
«Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року. Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%. При цьому Уряд за останній час значно збільшив ліжкомісця із підведеним киснем: з 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн», - зауважив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 22-26 січня   22 січня 2021
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується підвищення температури повітря вище норми. Наприкінці періоду дощ та мокрий сніг, Вночі та вранці туман, на дорогах ожеледиця.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.