(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Розпочався опалювальний сезон. Зростає небезпека отруєння газом або продуктами його згорання, оскільки за негоди погіршується вентиляція приміщень. На підставі технічних розслідувань обставин та причин виникнення аварій та нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу у побуті, Управління Держпраці у Вінницькій області інформує.
ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ   19 жовтня 2021
Чи поширюється дія нормативно-правових актів з охорони праці на підрядні організації, які здійснюють ведення технологічних процесів на металургійних підприємствах і у виробничих цехах?
4–5 листопада 2021 року, з 10:00 до 18:00 відбудеться ІІІ Міжнародна онлайн-конференція на тему: «Безпека праці в будівництві: практики, технології, інновації», організована журналом «Охорона праці», Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України та Будівельною Палатою України. Захід проводитиметься в онлайн-форматі на платформі ZOOM
Сьогодні, 18 жовтня, фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели онлайн-конференцію з представниками провідних підприємств будівельної галузі регіону щодо забезпечення додержання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
Уряд вніс зміни в розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг». Документом передбачено збільшення переліку адміністративних послуг, які можна отримати через центри.
Формування сучасної збалансованої системи трудових відносин, подолання тіньової зайнятості, впровадження європейських норм із безпеки та здоров’я на роботі - це надзвичайно важливі кроки на шляху економічної трансформації України та покращення рівня життя населення. Саме тому до реформи ринку праці Уряд залучає соціальних партнерів та приділяє значну увагу співпраці з Міжнародною організацією праці.
До участі у онлайн-конференції запрошуються керівники і працівники підприємств будівельної галузі Вінницької області.
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України! Це свято відзначається в Україні в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, адже саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська!
Сьогодні, 13 жовтня, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області з колективом Козятинського залізничного вокзалу проведено семінар-нараду з питань додержання законодавства про працю та прав і законних інтересів працівників у сфері трудових відносин.
Управління Держпраці у Вінницькій області планує провести о 10.00 годині 18.10.2021 року онлайн конференцію стосовно забезпечення додержання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, затверджених наказом, Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.