gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Громадян інформують щодо змін у трудовому законодавстві у період воєнного стану, зокрема пояснюють особливості застосування Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
Посадовець надав роз’яснення щодо особливостей укладення трудових договорів, оплати праці, надання відпусток, переведення та зміна істотних умов праці, тривалість робочого часу в умовах воєнного стану тощо.
Аби не потрапити до пастки торгівців людьми при пошуку роботи, фахівці Управління Держпраці радять дотримуватись простих правил.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець з робочим візитом відвідав підприємство, яке у зв’язку з активними бойовими діями, прийняло рішення розгорнути свою діяльність на Вінниччині. Підприємство релоковане з Донеччини та спеціалізується на виготовленні кормових сумішей для сільськогосподарських тварин, птиці, промислових риб.
У разі відсутності документів, що підтверджують факт звільнення, громадяни повинні подати до центру зайнятості нотаріально засвідчену заяву про припинення трудових відносин, або документ, що підтверджує факт припинення зайнятості (цивільно-правовий договір, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань), або відповідне рішення суду - у разі припинення трудових відносин (припинення зайнятості) у судовому порядку.
З урахуванням змін у безпековій ситуації та з метою забезпечення безперервної реалізації повноважень та функцій Держпраці в областях з 22.04.2022 Управлінням Держпраці у Сумській області відновлено здійснення повноважень та виконання функцій
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А. Боковця, провела перевірку знань нормативно-правових актів з питань охорони праці працівників та посадових осіб Філії «МХП Логістика» ПрАТ «МХП».
21 квітня начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько з робочим візитом відвідав чергове релоковане до Вінниччини підприємство, що здійснює свою діяльність у сфері оптової торгівлі технікою та різним обладнанням.
З метою недопущення потрапляння до пастки торгівців людьми, фахівці Управління Держпраці радять дотримуватись простих правил.
Як зазначив Володимир Марунько, фахівці Управління Держпраці роблять усе необхідне, у межах компетенції, аби підтримати представників релокованих підприємств в напрямку адаптації виробничих процесів на теренах Вінниччини.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.