(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державною службою України з питань праці оприлюднено проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Правил безпеки в нафтогазодобувній промисловості».
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства «Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю Державною службою України з питань праці».
На період проведення карантинних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийнято ряд постанов Кабінету Міністрів України, спрямованих на спрощення процедури введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту.
27 липня 2020 року під час виконання планових робіт на мулових майданчиках міських очисних споруд водовідведення №2 КП «Харківводоканал» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком: загинули чотири працівники – оператор, інженер, механік та слюсар-ремонтник підприємства. За попередньою інформацією один з чоловіків знепритомнів та впав у колодязь. Троє працівників, двоє чоловіків та жінка, намагалися йому надати допомогу, внаслідок чого загинули від ймовірного отруєння газами (сірководень, м
Постанова КМУ від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» передбачає, що з 1 серпня до 31 серпня 2020 р. на всій території України продовжується карантин.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми. Передбачається місцями короткочасний дощ, місцями гроза.
До уваги заінтересованих центральних органів виконавчої влади, наукових установ та підприємств, які здійснюють діяльність у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Конституцією України кожному гарантовано право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він обирає або на яку він вільно погоджується.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.