(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст провів круглий стіл у КП «Вінницька транспортна компанія» за участі технічного директора Олександра Нечаєва та начальника служби з охорони праці та надзвичайних ситуацій Сергія Пічугіна щодо організації та здійснення профілактичних заходів з метою недопущення інфікування працівників та пасажирів коронавірусом Covid-19.
Станом на 2 березня 2020 року у світі зареєстровано 89 072 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 048 - летальні. Одужало вже 45 074 осіб.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у щоквартальному семінарі фахівців членських організацій Федерація профспілок області з організаційних, соціально-економічних, гуманітарних, правових питань та питань легалізації праці.
2 березня 2020 року фахівці Управління Держпраці у рамках інформаційної кампанії з метою профілактики інфікування коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання серед працівників і роботодавців провели семінар-нараду з працівниками філії «Липовецький райавтодор» дочірнього підприємства «Вінницький облавтодор».
Центр громадського здоров′я Міністерства охорони здоров’я рекомендує, як пересічним громадянам запобігти інфікуванню новим коронавірусом.
28 лютого 2020 року в Управлінні Держпраці відбулося розширене засідання колегії під головуванням начальника Управління Володимира Марунька, під час якого підбито підсумки роботи Управління у 2019 році та визначено завдання щодо подальшого удосконалення наглядової діяльності.
Начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич спільно з лікарями відділу та спеціалістами сектору експертизи умов праці проводять профілактичні заходи з працівниками торгівлі, організації харчування та транспорту, інформуючи про небезпеку поширення вірусної інфекції.
Будівництво – одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників. За даними Держстату, понад 16% (556,8тис.осіб) від усього неформально зайнятого населення у першому півріччі 2019 року працювали у сфері будівництва.
Не забудьте привітати   2 березня 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Дисюк взяв участь у робочій нараді в Крижопільській районній державній адміністрації що заходів злегалізації трудових відносин і заробітної плати.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.