(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відбулась щотижнева робоча нарада, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління Держпраці протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період. Напередодні свята, начальник Управління Володимир Марунько від імені колективу привітав жінок із чудовим весняним днем 8 Березня, який символізує усе найкраще у нашому житті, бо воно пов’язане з жінками.
Для аналізу проведеної роботи щодо легалізації зайнятості та планування її на найближчу перспективу, 5 березня 2020 року з цього питання у Теплицькій районній філії відбулася робоча зустріч директора Теплицької районної філії Володимира Підвашецького та фахівців філії, з інспекторами управління Держпраці у Вінницькій області Генадієм Ветушинським та Віктором Короленком.
5 березня 2020 року комісія під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Погода 6-10 березня   6 березня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, 8 березня можливий невеликий дощ.
11 січня 2019 року, після закінчення зміни у ТОВ «Трау Нутришин Україна» (с.Корделівка Калинівського району) , за місцем постійного проживання погіршився стан здоров’я апаратника комбікормового виробництва С., 1977 р.н., після чого його було доставлено у Калинівську ЦРЛ, де 12 січня 2019 року о 9:15 потерпілий помер.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі, фахівці Управління Держпраці зустрічаються із посадовими особами та працівниками з метою роз’яснення неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
5 березня 2020 року, відповідно до пункту 28 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 04.12.2019 №1132, інспектор праці Лариса Пасічна, спільно з фахівцем ГУ ПФУ Наталією Пєлєшенко, відвідали ТОВ «Енергобудмонтаж» з метою інформування щодо дотримання трудового законодавства з питань оформлення трудових відносин та недопущення заборгованості із виплати заробітної плати.
Прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, праці, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, здійснення державного гірничо
В Козятині у філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатація будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ігор Мандюра провів нараду щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.