(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор Управління Держпраці Віктор Жовтяк, на базі Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, провів семінар-нараду з роботодавцями району, на якій висвітлив питання про основні заходи державного нагляду та контролю щодо порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, невеликі опади у вигляді дощу, вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця.
29 січня 2020 року у Бершадській районній філії Вінницького ОЦЗ провели семінар для роботодавців району, основним питанням якого було створення сприятливих умов для детінізації заробітної плати, згуртування усіх учасників соціального діалогу у подоланні негативних наслідків тіньової зайнятості.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
29 січня 2020 року під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька відбулось виїзне засідання колегії Управління за участі посадових осіб КП «Вінницяоблтеплоенерго» за результатами планової перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У 2019 році на підприємствах Вінницької області кількість травмованих осіб під час виконання трудових обов’язків становить 202 особи, що складає 5,21 % від загальної кількості травмованих в Україні (3876) (у 2018 році – 216), зі смертельним наслідком – 20 (4,74 % від смертельно травмованих в Україні (422), (в 2018 році – 9).
Головний державний інспектор Наталія Поліщук спільно з представниками сервісного центру у Чечельницькому районі ГУ ПФУ та районної філії ОЦЗ щоденно відвідують суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування, з метою роз’яснення про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
Під час онлайн-прийому, 29 січня, до фахівців Державної служби України з питань праці звернулись громадяни Вінницької області із проблемними питаннями, що виникають у роботі – голова об’єднання співвласників багатоповерхових будинків Віталій Присяжнюк з Вінниці та бухгалтер міської централізованої бухгалтерії шкіл №2 Ілона Ніколайчук.
27 січня 2020 року о 9:10 на території гарнізонного паливного складу Квартирно-експлуатаційного відділу (м. Вінниця) у сторожа Г., 1955 р.н., несподівано погіршився стан здоров’я і він присів на підлогу. Начальник складу викликав швидку допомогу, лікарі якої констатували смерть потерпілого.
28 січня 2020 року головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онофрійчук та Петро Гречух взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Легальна праця – запорука стабільності», який відбувся у Чернівецькій райдержадміністрації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.