(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці відділу з питань гігієни праці та сектору експертизи умов праці продовжують інформаційну кампанію з протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції. Зокрема, представники Держпраці поінформували посадових осіб та працівників міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд».
В області триває всеукраїнська кампанія з профілактики та протидії поширенню коронавірусу COVID-19. У рамках її проведення головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Дисюк провів профілактичні заходи з працівниками торговельних та закладів громадського харчування смт Крижопіль.
Погода 11-15 березня   11 березня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, можливий невеликий дощ.
У січні 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про спалах нової коронавірусної хвороби в провінції Хубей, Китай. ВJJP оголошено надзвичайний стан в галузі охорони здоров’я міжнародного рівня оскільки захворювання має високий ризик поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в інші країни світу.
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що з метою нормативного врегулювання питання надання органами державного ринкового нагляду консультацій суб’єктам господарювання, постановою Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 № 75 затверджено Порядок надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду.
На виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 17.02.2020 № 66698/0/1-20 у Мурованокуриловецькому районі проводяться заходи роз’яснювального характеру щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері будівництва.
Державна служба України з питань праці має право без попередження перевіряти, як бізнес виконує трудове законодавство. Розповідаємо про порядок перевірки та які штрафи доведеться сплатити за незадекларованих працівників.
З метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції, начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич та лікар Анжела Ліщун провели круглий стіл із посадовими особами та працівниками станції Вінниця Південно-Західної залізниці.
Фахівці Управління Держпраці у рамках інформаційної кампанії з метою профілактики інфікування коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання провели круглий стіл з посадовими особами та семінар-нараду з працівниками станції Жмеринка.
Не забудьте привітати   10 березня 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.