(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

29 жовтня 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення Теплицької РДА спільно з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ніною Кацан проведено нараду для випускників Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області щодо застосування праці неповнолітніх та переваг легального працевлаштування.
Заступник Міністра соціальної політики Сергій Ніжинський привітав учасників другого етапу тренінгу «Опитування жертв торгівлі людьми», організованого за ініціативи Мінсоцполітики, Відділом у стратегічних справах поліції Департаменту транснаціональних загроз ОБСЄ спільно з ІНТЕРПОЛом для представників Верховного суду України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Державної служби України з питань праці, Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби У
29 жовтня 2019 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Любов Онофрійчук провела семінар-нараду у ДПТНЗ «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти» з учнями, які навчаються з елементами дуальної форми навчання щодо використання дитячої праці.
29 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця відбулось засідання колегії Управління за участі посадових осіб ТОВ «Іллінецький цукровий завод» за результатами планової перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
25 жовтня у ТОВ «ТК Агро Захід» (м.Липовець) слюсар-ремонтник Б., 1967 р.н., перебуваючи під час нічної зміни на елеваторі, виходив з операторської знепритомнів і впав. Працівники викликали швидку і почали надавати домедичну допомогу, однак лікарі констатували смерть.
Мінсоцполітики у листі від 24.09.2019 р. № 10/0/36-19 роз’яснює, що законодавством про працю не передбачена форма та спосіб повідомлення працівника про наступне вивільнення у зв′язку із ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, але у разі виникнення трудових спорів роботодавець повинен мати докази, що працівника було повідомлено про відповідне вивільнення за два місяці.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температура повітря вночі понизиться нижче нуля градсів. Мінлива хмарність, без істотних опадів.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь в урочистостях з нагоди 75-ї річниці з дня остаточного визволення України від німецько-фашистських загарбників і поклав квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбили підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслили завдання на найближчий період.
25 жовтня в Держпраці відбулась робоча зустріч з експертом з незалежної оцінки з Тома Вассер, який озвучив первинні висновки та рекомендації з оцінювання Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.