(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   19 листопада 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Вийшов друком №11 журналу «Охорона праці». Читайте у номері: Репортаж з І Міжнародної конференції «Безпека праці в будівництві: управління ризиками», ризики та наслідки незадекларованої праці та і ін.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення державного гірничого нагляду».
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС та відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Агробуд» (смт.Оратів).
Державний контроль за додержанням законодавства про працю юридичними особами (включаючи їх структурні та відокремлені підрозділи, які не є юридичними особами) та фізичними особами, які використовують найману працю здійснюється у формі інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників Філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат» та ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Перший заступник начальника Управління Володимир Боковець бере участь у роботі триденного Тренінгу для тренерів «Безпека та гігієна праці – методи управління ризиками (оцінка і контроль) та специфіка їх застосування інспекторами праці» який стартував в Івано-Франківську.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 5-9 листопада 2018 року проведено ряд превентивних заходів у суб’єктів господарювання області.
9 жовтня 2018 року, о 13:10 під час очистки шнека транспортера жому на Юзефо-Миколаївському цукровому заводі слюсарем-ремонтником Б., 1979 р.н., інший працівник не впевнився у завершенні робіт і увімкнув транспортер, внаслідок чого у Б. сталась травматична ампутація трьох пальців лівої руки.
Виявляється мало хто знає, але вже більше року, як Пенсійний фонд України дозволив кожному дізнатися онлайн про свою офіційну зарплату за останні 15 років.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.