(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олега Ковеля провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств м. Вінниці та області, які пройшли відповідне навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК»
23 липня 2019 року близько 20:00 у ФОП Фалатюк А.Л (м. Калинівка), під час демонтажу переднього колеса (висотою 1,7 м) зернозбирального комбайна «CAT LEXION 460», підприємець не зміг його втримати. Колесо впало на потерпілого. Результатом стали травми у вигляді закритого травматичного розриву лонного симфізу та правого крижового клубового з’єднання зі зміщенням.
Комісія у складі посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці у завідувачів кафедр та інших посадових осіб Вінницького національного аграрного університету, які пройшли відповідне навчання у Центрі післядипломної освіти та дорадництва ВНАУ.
Проект Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» (нова редакція) розроблено з метою врегулювання правових відносин, що виникають у процесі поводження з вибуховими матеріаламипромислового призначення,що спрямовано на охорону життя та здоров’я людини, забезпечення національної безпеки, громадського порядку та охорони довкілля.
Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII зобов’язує посадових осіб володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків. Якщо ж посадовці порушуватимуть цю норму, їх штрафуватимуть. Про це сказала уповноважена із захисту державної мови Тетяна Монахова в інтерв’ю Укрінформу.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Томашпільська друкарня» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму, під час якої виявлено 12 порушень НПАОП.
7 листопада 2019 року о 8:25 у коридорі приміщення відділення променевої діагностики КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І.Пирогова» настала раптова смерть техніка-дозиметриста Х., 1951 р.н.
З метою забезпечення виконання статей 7 і 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказом Державної служби України з питань праці від 13.12.2019 № 117 «Про регуляторну діяльність Держпраці на 2020 рік» затверджено план діяльнгості з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік згідно з додатком 1.
Погода 17-21 грудня   17 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується аномально висока температура повітря як для середини грудня. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман при видимості 200-500 м, (1 рівень небезпечності, жовтий).
18 листопада 2019 року о 13:30 фізична особа – підприємець П., 1965 р.н., з метою виконання опоряджувальних робіт біля вікон орендованого ангару, переставляв риштування. Перебуваючи на висоті 1,9 м, він втратив рівновагу і впав головою донизу. Потерпілого госпіталізовано у нейрохірургічне відділення Вінницької МКЛ ШМД.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.