(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 17.02.2020 № 66698/0/1-20 у Мурованокуриловецькому районі проводяться заходи роз’яснювального характеру щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері будівництва.
Державна служба України з питань праці має право без попередження перевіряти, як бізнес виконує трудове законодавство. Розповідаємо про порядок перевірки та які штрафи доведеться сплатити за незадекларованих працівників.
З метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції, начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич та лікар Анжела Ліщун провели круглий стіл із посадовими особами та працівниками станції Вінниця Південно-Західної залізниці.
Фахівці Управління Держпраці у рамках інформаційної кампанії з метою профілактики інфікування коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання провели круглий стіл з посадовими особами та семінар-нараду з працівниками станції Жмеринка.
Не забудьте привітати   10 березня 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Відбулась щотижнева робоча нарада, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління Держпраці протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період. Напередодні свята, начальник Управління Володимир Марунько від імені колективу привітав жінок із чудовим весняним днем 8 Березня, який символізує усе найкраще у нашому житті, бо воно пов’язане з жінками.
Для аналізу проведеної роботи щодо легалізації зайнятості та планування її на найближчу перспективу, 5 березня 2020 року з цього питання у Теплицькій районній філії відбулася робоча зустріч директора Теплицької районної філії Володимира Підвашецького та фахівців філії, з інспекторами управління Держпраці у Вінницькій області Генадієм Ветушинським та Віктором Короленком.
5 березня 2020 року комісія під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Погода 6-10 березня   6 березня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, 8 березня можливий невеликий дощ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.