(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

12 жовтня 2019 року водій ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району) М., 1971 р.н., проводив ремонт автомобіля КАМАЗ-5320 і об 11:30 був смертельно травмований внаслідок падіння кузова самоскида.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у навчальному тренінгу «Впровадження гендерної політики на місцевому рівні», організованому і проведеному Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
Заступник начальника Управління Держпраці України у Вінницькій області Сергій Гаєв та перщий заступник голови Крижопільської райдержадміністрації Валентин Пастушенко провели розширену нараду з бухгалтерами підприємств району, фізичними особами-підприємцями. У її роботі взяли участь також працівники Крижопільського об’єднаного управління ПФУ, районного сервісного центру.
Погода 8-12 листопада   8 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, місцями туман.
На онлайн-прийом до Голови Держпраці Романа Чернеги звернулися громадяни Хмельниччини з проблемними питаннями, які виникають у їхній роботі.
У зв’язку зі зростанням кількості випадків виробничого травматизму, Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів господарювання будівельної галузі на необхідності суворого дотримання «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050.
5 листопада 2019 року відбулось розширене засідання колегії Управління Держпраці за результатами медоглядів працівників певних категорій, за участі начальника відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Державної служби України з питань праці Людмили Харчук, страхового експерта Вінницького відділення управління ВД ФСС України Олександра Попова та представників комісій з проведення попередніх та періодичних медичних оглядів у медичних закладах області.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» та Профспілка працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів запрошують на ІI Міжнародну конференцію «Безпека праці в будівництві. Управління ризиками». Минулорічна подія, в якій взяли участь майже 100 представників вітчизняних підприємств, викликала великий резонанс серед спеціалістів галузі та представників офіційних органів влади.
4 листопада 2019 року у Києві відбувся семінар у рамках проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці за участі представників інспекції праці з Португалії та Франції. У роботі семінару взяла участь заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Тетяна Колесникова.
Головний державний інспектор Управління Держпраці Любов Онофрійчук, на базі Могилів-Подільської філії Вінницького обласного центру зайнятості, провела семінар-нараду з роботодавцями Могилів-Подільського району, на якій висвітлила питання про основні заходи державного нагляду та контролю щодо порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.