(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 серпня 2020 року становила 15,6 млн. грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 липня 2020р.) зменшилась на 3,3% або на 0,5 млн. грн.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднено для обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100»
У серпні 2020 року послугами Вінницького міського центру зайнятості щодо підбору персоналу скористалися 688 роботодавців міста і надали інформацію про понад тисячу вакансій (у порівнянні з липнем цього року – на 146 одиниць збільшилося пропозицій роботи).
На виконання доручення Кабінету Міністрів України, з 1 вересня Держпраці починає, за участі та сприяння інших органів (Державної податкової служби, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування, Національної поліції тощо) проведення контрольних заходів з питань виявлення неоформлених працівників.
Погода 1-5 вересня   1 вересня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується підвищення температурного режиму, часом не виключений дощ.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує на онлайн-тренінг: «Керування ризиками стресу в системах управління безпекою праці та здоров’я працівників (стандарти BSI PAS 1010, ILO та ін.)», який відбудеться 22-25 вересня 2020 року о 14.00.
Заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк та посадові особи Служби взяли участь у нараді, яку організувала Федерація роботодавців України. На заході також були присутні представники Союзу хіміків України, спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» та виробники міндобрив (ПрАТ “АЗОТ”).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
За яких обставин відсутність працівника на роботі вважатиметься прогулом і підставою для припинення з ним трудового договору за пунктом 4 статті 40 КЗпП України?
На виконання окремого доручення Управлінням Держпраці у Вінницькій області проводяться інспекційні відвідування роботодавців, з метою роз’яснення особливостей працевлаштування неповнолітніх у вільний від навчання час, під час канікул та про недопущення нелегальної праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.