(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 16.11.2016 № 850-р рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.
Завершено технічне розслідування причин виникнення аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті, що сталася 19 липня 2017 року о 21 год. 38 хв. на вул. Мічуріна в смт. Турбів Липовецького району. Постраждав мешканець будинку С., якого було доставлено до опікового відділення ВОКЛ ім М.Пирогова.
Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області О.А.Медик провела нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами філії «Вінницький спецкар’єр» ДП «Західдорвибухпром» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
18 липня 2017 року о 13:30 у дільниці штампування ПРАТ «Барський машинобудівний завод» штампувальник З., 1964 р.н., для того, щоб пришвидшити процес виготовлення деталей, самовільно перемкнув режим керування робочим ходом пресу з управління двома руками (що передбачено технологічним процесом) на педальне.
Інтерв’ю з головою Державної служби України з питань праці Романом Чернегою для журналу «Довідник кадровика».
5 квітня 2017 року о 8:26 голова первинної проофспілкової організації ВП Ладижинська теплова електрична станція ПАТ «ДТЕК Західенерго» Б., 1956 р.н., знепритомнів у місці для паління біля інженерно-побутового комплексу. Працівники фельдшерського пункту, який знаходиться поряд, викликали швидку допомогу і розпочали серцево-легеневу реанімацію.
Державна служба України з питань праці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря.
Робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Тростянецької районної державної адміністрації постійно проводяться рейди-дослідження по моніторингу використання найманої праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.