(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19), Держпраці не припиняє проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до її компетенції.
В МОЗ Украины объяснили украинцам кому и как нужно носить медицинские маски по время пандемии коронавируса.
Відповідно до Переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2016 №1069, Держпраці визначено органом державного ринкового нагляду щодо засобів індивідуального захисту.
МОЗ інформує:   24 березня 2020
Піклуйтеся про своє психічне і фізичне здоров′я
З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів.
Застуду часто супроводжує підвищення температури. Інколи, це проходить безсимптомно, а деколи людина відчуває найменше її коливання. Коли варто не збивати температуру і почекати, а коли потрібно одразу звертатися до лікаря читайте далі.
У зв’язку з оголошенням на усій території України карантину та на виконання протоколу обласної комісії ТЕБ і НС
На виконання доручення Прем’єр-Міністра України щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері будівництва, головний державний інспектор Наталія Поліщук провела зустріч з посадовими особами та працівниками ПП «Будуйсвіт» (смт Чечельник).
13 березня 2020 року в залі засідань Крижопільської райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Володимира Скалія, заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергія Гаєва, керівників районних управлінь та відділів відбулося засідання круглого столу, під час якого розглядалося питання щодо запобігання поширенню захворювання і профілактики коронавірусу та профілактики виробничого травматизму на виробництві.
Протидія пандемії   13 березня 2020
13 березня, у Білій залі Вінницької міської ради відбулося друге засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.