(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань праці» приведено у відповідність до чинного законодавства України Положення про Державну службу України з питань праці, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 96.
За вітчизняним законодавством неповнолітні особи користуються тими самими трудовими правами та гарантіями, що передбачені для повнолітніх осіб. Проте для неповнолітніх є ще й інші додаткові гарантії щодо зайнятості, відпочинку та охорони праці.
15 серпня 2017 року близько 11 години ранку на узбіччі дороги загального користування поблизу с. Рожепи Жмеринського району водій ТОВ «А.Б.А. – Транс» (м. Хмельницький) Ч., 1974 р.н., приступив до усунення несправності транспортного засобу, під час якого був придавлений причепом.
Цього тижня правоохоронні органи затримали двох інспекторів Головного управління Держпраці в Одеській області. Так, 15 серпня слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками Управління СБУ в області викрили головного державного інспектора під час отримання неправомірної вигоди у 26 тисяч гривень.
Головний спеціаліст з питань протидії корупції Євген Захаров провів навчання зі спеціалістами Управління Держпраці у Вінницькій області з питань антикорупційного законодавства та здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня розглянули ряд планів розвитку гірничих робіт на родовищах корисних копалин.
18 серпня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
21 квітня 2017 року о 8:35 під час отримання наряду на роботи у ремонтній майстерні ПП «Корнер», що у с.Кацмазів Жмеринського району, робітник Б., 1965 р.н., знепритомнів. Колеги, а за 4 хвилини і місцевий лікар, почали надавати першу медичну допомогу. Лікарі швидкої застосували дефібрилятор, але допомогти не змогли, констатували смерть.
17 серпня 2017 року наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області заступником начальника відділу з питань гігієни праці призначено Юревич Світлану Олександрівну.
Державна служба України з питань праці нагадує, що атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності й господарювання, де є потенційні джерела шкідливих і небезпечних виробничих факторів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.