(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
22 серпня 2017 року близько 13:30 водій Я., 1970 р.н., та оператор з обслуговування комп’ютерної техніки та програмного забезпечення Ш., 1989 р.н., на службовому автомобілі «Пежо Експерт» Ладижинської міської ради повертались з відрядження у Вінницю. Поблизу смт. Вороновиця Вінницького району сталось зіткнення з вантажним автомобілем «Рено Магнум».
Сектором гірничого нагляду проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на Турбівському родовищі гранітів підприємством ДП «Західдорвибухпром».
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Дежпраці» 26-27 вересня 2017 року проводить семінар-тренінг на тему: «Запровадження на підприємстві сучасних систем менеджменту якості. Майбутнє – надії, загрози, результати».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Із Днем Незалежності!   23 серпня 2017
Привітання начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька.
За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології цими вихідними на Вінниччині температура повітря дещо підвищиться. Опадів не очікується.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ НВП «Асток» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
18 серпня 2017 року о 10:07 на полі ТОВ «Курланд» (с. Телелинці Жмеринського району), під час вонтажно-розвантажувальних робіт з тюкування соломи, різноробочий М., 1998 р.н., у результаті падіння з причепа отримав травми і був доставлений у травматологічне відділення Жмеринської ЦРЛ. Лікарі діагностували компресійний перелом тіла L хребця ІІ ст. та забій кісток тазу.
Управління Держпраці у Вінницькій області підтримало ініціативу Державної служби України з питань праці щодо відзначення Дня Державного Прапора України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.