(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцем Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПрАТ «Маяк» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Дежпраці» у жовтні цього року організовує проведення семінару-навчання на тему: «Роз’яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю».
Кабінет Міністрів України 23 серпня 2017 року затвердив Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, який визначає процедуру проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «А», «Б» і «В».
На Вінниччині зберігатиметься тепла та суха погода.
На фізичну особу – підприємця (ФОП) не ведеться трудова книжка, а на працівників, що працюють у ФОП, ведеться.
Згідно з дорученням Держпраці, працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління, здійснили чотири відвідування підприємств-боржників області з виплати заробітної плати.
Фахівцями відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів з метою недопущення настання нещасних випадків та виробничого травматизму.
25 серпня 2017 року о 10:30 тракторист фермерського господарства «Борівське» (Чернівецький район) Б., 1962 р.н., випресовував підшипник з вала культиватора. У цей час зовнішня обойма підшипника лопнула і скалка вдарила Б. в ліве око, пошкодивши роговицю і райдужну оболонку.
Державна служба України з питань праці інформує про головні вимоги, яких повинні дотримуватись роботодавці при вивільненні працівників
Набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 11.07.2017 № 1127 «Про затвердження форми картки обліку даних інспектора праці», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 липня 2017 р. за № 921/30789.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.