(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки проведено 20 нарад щодо дотримання вимог безпеки при використанні скрапленого вуглеводневого газу в закладах громадського харчування, місцях можливого скупчення людей та побуті у чотирьох районах області.
Зосереджено увагу на реалізації переданих повноважень органам місцевого самоврядування.
Наші привітання   4 вересня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
1 вересня 2017 року відбулось чергове заняття із циклу навчань-семінарів зі спеціалістами Управління Держпраці у Вінницькій області з питань антикорупційного законодавства та здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено технічне завдання на виконання коригування робочого проекту розробки та рекультивації Коржівського родовища будівельного каменю Немирівського району Вінницької області.
1 вересня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня..
Документи, які органи місцевого самоврядування повинні подати до Державної служби України з питань праці для отримання посвідчення інспектора праці.
Обговорено дієві механізми протидії корупційним вчинкам інспекторами праці.
Перший заступник начальника Управління Держпраці В.А.Боковець взяв участь у роботі колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації щодо стану підготовки підприємств житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства, об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Відділом з питань гігієни праці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами ДП «45 експериментальний механічний завод» щодо змін у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах і стосуються гігієни праці та експертизи умов праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.