(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
ДП «ГНМЦ» проводить з 02.10.2017 по 06.10.2017 навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці вищих навчальних закладів, керівників і викладачів навчальних центрів.
Головне управління статистики у Вінницькій області надає інформацію про заборгованість із виплати заробітної плати у 2017 році в цілому та за видами економічної діяльності.
Особистий прийом громадян Головою Держпраці відвідав ВолодимирГраб, який вважає, що його звільнення у 1982 році адміністрацією Київського спеціалізованого управління «Промзв’язокенергоналадка» (нині ПАТ «УІТУ «ЕТНА») відбувалося з порушенням законодавства про працю.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
На Вінниччині поступове підвищення температури повітря. Місцями не виключений дощ та посилення вітру.
Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено 6 планових перевірок з питань додержання законодавства про зайнятість населення.
У бюджетних установах у зв’язку зі змінами до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 28.07.2017 р. № 669 передбачаються певні новації.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Шановні читачі! 3 1 серпня до 31 жовтня передплатіть через редакцію журнал «Охорона праці» на 2018 рік і отримуйте його за ціною 2017-го!
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.