(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

18 серпня 2017 року о 14:30 у зерноскладі СТОВ ім. Б.Хмельницького (с. Четвертинівка Тростянецького району), обвалилася частина стіни. Підсобний робітник О., 1962 р.н., який у цей час підгортав зерно, отримав численні травми і був доставлений до Тростянецької ЦРЛ.
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує: неофіційне працевлаштування означає обмежені права на пенсію, позбавлення соціальних гарантій та можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.
27 липня 2017 року на молочнотоварній фермі СВК «Прогрес» (с. Студена Піщанського району) їздовий С. 1980 р.н. підгортав корми. Близько 16.00 у нього різко погіршився стан здоров’я і чоловік помер.
Зі святами й іменинами!   11 вересня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Державна служба України з питань праці надає відповідь, чи надається допомога по тимчасовій непрацездатності за період перебування у відпустці?
7 вересня 2017 року об 11.30, під час виконання сантехнічних робіт з прокладки та спаювання пластикових труб у сокоочисному відділенні ТОВ «Іллінецький цукровий завод», сталось враження електричним струмом Р.,1962 р.н., який виконував роботи згідно з цивільно-правовим договором.
8 вересня 2017 року Володимир Марунько провів робочу нараду з колективом Управління Держпраці у Вінницькій області, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 05.09.2017 №685 к «Про затвердження структури апарату Міністерства соціальної політики України», та у рамках урядової реформи державної служби, в апараті Міністерства соціальної політики України створено 8 директоратів
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець взяв участь у засіданні Бершадського районного оперативного штабу з підготовки підприємств ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.
Держпраці видала перші посвідчення інспекторам праці органів місцевого самоврядування. Серед перших вінничанка – Скальська Вікторія Миколаївна, інспектор праці фінансового відділу Томашпільської селищної ради.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.