(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час онлайн-прийому до Романа Чернеги звернувся головний інженер ТОВ «Топаз» Юрій Замула з проханням роз’яснити, чи має право роботодавець переносити вихідні та робочі дні, не беручи до уваги рекомендації Кабміну щодо ствоврення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів?
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
8 вересня 2017 року під час виконання ремонтних робіт трактора у майстерні ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району) тракторист К., 1959 р.н., несподівано знепритомнів. Лікарі викликаної швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Віннницькій області Володимир Боковець взяв участь у засіданні оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери Тульчинського району до роботи в осінньо-зимовий період.
9 серпня 2017 року близько 11:15 два працівники ТОВ «АГРАНА ФРУТ Україна», прямуючи у відрядження за службовим завданням на службовому автомобілі, потрапили у дорожньо-транспортну пригоду у м.Монастириська Тернопільської області.
Погода 12-15 вересня   12 вересня 2017
На Вінниччині температурний режим для цієї пори року близький норми. На початку періоду місцями не виключені: короткочасний дощ, гроза, посилення вітру. Вночі та вранці подекуди туман.
Відділом з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з посадовими особами та працівниками ТОВ–Компанія «Еліт», ТОВ «Укргідро 2009» та ПАТ «Вінницькі міські електричні мережі» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, що стосуються, зокрема, питань гігієни праці.
З метою запобігання або зменшення впливу на працюючих шкідливих і небезпечних виробничих чинників застосовують засоби колективного та індивідуального захисту.
Про нововведення у здійсненні державного нагляду за додержанням законодавста про працю, особливості невиїзного інспектування, права працівників та роботодавців розповідає Голова Держпраці Роман Чернега.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.