(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Національне агентство з питань запобігання корупції надало нові роз’яснення щодо заповнення декларацій. До них додано навчальні відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» та«Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель провів семінар-нараду з посадовими особами та працівниками структурної одиниці Іллінецькі електромережі ПАТ «Вінницяобленерго» для запобігання випадкам виробничого травматизму.
Головний державний інспектор Управління Держпраці Ігор Мандюр, на базі Козятинської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості, провів семінар-нараду з роботодавцями району, на якій висвітлив питання про основні заходи державного нагляду та контролю щодо порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
Під час онлайн-прийому до фахівців Держпраці звернувся трудовий колектив Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги та голова обкому Волинської обласної організації профспілки працівників державних установ Ольга Сабурова.
Погода 14-18 лютого   14 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується підвищення температури повітря. Хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Управління Держпраці у Вінницькій області попереджає суб’єктів господарювання про вірогідність телефонних дзвінків невідомих осіб до підприємств, установ та організацій, на яких заплановано проведення планових перевірок з питань охорони праці фахівцями Держпраці. Шахраї під виглядом інспекторів Управління вимагають у підприємців гроші, обіцяючи провести перевірку «без значних штрафів і неприємностей».
Посадовими особами сектору гірничого нагляду, відділів нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки та нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство».
У перші три роки нинішнього століття ситуація з охороною праці в Україні характеризувалася тим, що кількість випадків травматизму, в тому числі зі смертельними наслідками, значно не змінювалася, набула певної «стабільності» порівняно з минулими роками. Сьогодні діяльність підприємств починає набирати оберти, і прогнозується, що зі зростанням виробництва спостерігатиметься й відповідний ріст кількості виробничих аварій та травматизму.
Відтепер органи державного ринкового нагляду надаватимуть безоплатну консультаційну підтримку суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду. Відповідна постанова КМУ ухвалена на засіданні Уряду 12 лютого.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.