(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З 1 січня 2020 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 4723 грн (майже $200) - це більше за аналогічні показники в інших країнах колишнього СНД, наприклад Росії та Білорусі.
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 грудня 2019 року становила 15,4 млн грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 листопада 2019р.) зменшилась на 12,7% або на 2,2 млн грн.
25 жовтня у ТОВ «ТК Агро Захід» (м.Липовець) слюсар-ремонтник Б., 1967 р.н., перебуваючи під час нічної зміни на елеваторі, виходив з операторської знепритомнів і впав. Працівники викликали швидку і почали надавати домедичну допомогу, однак лікарі констатували смерть.
Погода 3-7 січня   3 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується середньодобова температура повітря в межах 0°. Хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця.
Інспектори праці Управління Держпраці спільно з поліцейськими управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП у Вінницькій області виявили використання фізичною особою – підприємцем найманої праці 8 осіб без належного оформлення, при здійсненні ним підприємницької діяльності з лісопильного та стругального виробництва у с. Джулинка Бершадського району.
Шановні роботодавці, зверніть увагу, що Міністерством соціальної політики України виданий наказ від 03.06.2019 № 851, яким затверджена Форма звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні».
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника у листопаді 2019 р. становила 9460 грн, що у 2,3 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно з жовтнем 2019 року розмір заробітної плати зменшився на 2,8%, а відносно листопада 2018 р. зріс на 16,1%.
27 грудня Уряд схвалив законопроект про підвищення зайнятості населення, розроблений фахівцями Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Законопроект має на меті підвищити офіційну зайнятість та рівень зарплат в країні. Він на практиці реалізовує урядову реформу ринку праці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.