(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом 23-27 липня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 30 серпня 2018 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
12 липня 2018 року вантажник комунального підприємства «Ековін» Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницькеої міської ради Л., 1965 р.н, потрапив під колеса вантажівки-сміттєвоза, внаслідок чого отримав відкриту черепно-мозкову травму. 22 липня він помер у лікарні.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля, у складі головних державних інспекторів Ю.О.Трембіцького та О.А.Медик, провела перевірку знань законодавства України та НПАОП інженерно-технічних працівників ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» (смт. Глухівці Козятинського району).
У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жертв цього злочину.
27 квітня 2018 року о 15:20 у ПрАТ «Концерн Хлібпром» ВП «Вінницяхліб» укладальник хлібобулочних виробів М., 1997 р.н., побачив, що на конвеєрі застряг батон хліба. Хотів його поправити, але конвеєром затягло рукавицю, а за нею й руку, що спричинило травму руки та плеча.
Сьогодні 26.07.2018 р. коміся управління проводила перевірку знань інженерно-технічних працівників які проходили навчання у Державному підприємстві «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці»
На онлайн-прийомі до фахівців Держпраці звернулись представники підприємств Одеської області. Зокрема, Дмитро Черненко, начальник відділу охорони праці ПАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур».
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення державного гірничого нагляду» (далі – проект акта) розроблений відповідно до статті 10 Гірничого закону України та статті 63 Кодексу України про надра, а також у зв’язку із втратою актуальності чинного Положення про порядок здійснення державного гірничого нагляду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.1995 № 134.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.