(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

«Кількість працівників, які оформлюються легально, зростає. Динаміка є, крига зрушила з місця», – розповідає Голова Держпраці Роман Чернега у коментарі інтернет-порталу UBR.
На Вінниччині прогнозується прохолодна, місцями дощова з туманами погода.
19 липня 2017 року у Вінницькому технічному коледжі, під час обідньої перерви о 13:20, різко погіршився стан здоров’я у слюсаря-сантехніка гуртожитку С., 1946 р.н. Викликані лікарі швидкої допомоги розпочали проводити реанімаційні дії,але врятувати його не вдалося.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
12 вересня 2017 року близько 11:00 автонавантажувач наїхав на дорожнього робітника Г., 1984 р.н., працівника ПАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56», яке проводить дорожньо-ремонтні роботи на вул. Бучми у Вінниці. Г. госпіталізовано до Вінницької МКЛШД з переломами кісток тазу.
Державна служба України з питань праці в особі Голови Романа Чернеги та Державна служба України з безпеки на транспорті в особі Голови Михайла Ноняка 18 вересня 2017 року підписали Угоду про співпрацю. Взаємодія Держпраці та Укртрансбезпеки покликана посилити контроль за нелегальним працевлаштуванням та станом охорони праці у транспортній галузі.
З метою задоволення життєво важливих потреб і інтересів працівників статтею 84 КЗпП, статтею 25 Закону «Про відпустки», а також іншими нормативно-правовими актами врегульовані питання надання відпусток без збереження заробітної плати двох видів.
25 серпня 2017 року о 10:30 тракторист фермерського господарства «Борівське» (Чернівецький район) Б., 1962 р.н., випресовував підшипник з вала культиватора за допомогою зубила і молотка. Робота проводилась без захисних окулярів. Після чергового удару по зубилу, зовнішня обойма підшипника лопнула і скалка вдарила Б. в ліве око.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено дві планові перевірки з питань додержання законодавства про зайнятість населення.
Упродовж січня-серпня 2017 року державні інспектори праці провели перевірки на підприємствах, що мають заборгованість із виплати заробітної плати. Так, державними інспекторами перевірено понад 500 підприємств-боржників, загальна сума заборгованості становила 1 млрд. 139 млн. 900 тис. гривень.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.