(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
За ініціативи Державної служби України з питань праці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці». До участі у конкурсі заяви подали 42 підприємства з усієї України.
За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів.
У Федерації профспілок області відбувся семінар-навчання з представниками членських організацій ФПО, у ході якого розглядались, зокрема, зміни в трудовому законодавстві.
12 жовтня 2017 року, в приміщенні Американського дому (вул. Пимоненка, 6) відбулась презентація національної інформаційної кампанії з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 18 жовтня.
Відповідно до графіка підвищення професійної підготовки посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області 13 жовтня 2017 року проведено профнавчання, у ході якого розглядались питання порядку прийняття працівника на роботу та відмінності трудового договору від цивільно-правового.
З метою реалізації пріоритетних завдань з реформування соціально-трудової сфери, досягнення цілей Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» та виконання Програми гідної праці для України на 2016-2019 роки Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у 10-й Європейській регіональній зустрічі МОП.
28 липня 2017 року на молочнотоварній фермі СВК «Прогрес» (с. Студена Піщанського району) їздовий С., 1980 р.н., підгортав корми. Близько 16.00 у нього різко погіршився стан здоров’я і чоловік помер.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.