(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор праці Г.І.Ветушинський, у складі робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Тростянецької райдержадміністрації, взяв участь у рейдах-дослідженнях моніторингу найманої праці.
Управління Держпраці у Вінницькій області оголошує конкурсний відбір на посаду державної служби категорії «В» – головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр» на чисельні звернення керівників підприємств 24-25 жовтня 2017 року організовує семінар-навчання для фахівців кадрових служб на тему: «Нове у системі законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками».
Під час колегії Управління Держпраці в Житомирській області обговорено повноваження інспекторів праці органів місцевого самоврядування.
На Вінниччині температурний режим близький до норми з підвищеною вологістю повітря. Істотні опади малоймовірні. Вночі та вранці тумани.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Синтез-Союз» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
12 вересня 2017 року близько 11:00 автонавантажувач наїхав на дорожнього робітника Г., 1984 р.н., працівника ПАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56», яке проводить дорожньо-ремонтні роботи на вул. Бучми у Вінниці.
Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, - особливо жінками та дітьми.
Інтерв’ю Прем’єр-міністра України у телепередачі «Час. Підсумки дня» на «5-му каналі».
23 вересня 2017 року о 02:10 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у МПП «Руслана» з пресувальником виробів із пластмас Д., 1992 р. н. Під час роботи на металевому пресі з виготовлення кришок садових полімерних люків не встановив упор і встромив руку між матрицею і пуансоном, отримав травми лівої руки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.