(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Зі святом!   3 листопада 2017
Вітання Міністра соціальної політики Андрія Реви з Днем працівника соціальної сфери.
31 липня 2017 року о 13:15, під час виконання робіт зі звалювання дерев у Демидівському лісництві ДП «Вінницьке лісове господарство», фізичною особою – підприємцем П., 1952 р.н., на бересті завис спиляний граб. П. вирішив підрізати берест, щоб обидва дерева впали. Підрізавши, відбігав у той бік, куди падали дерева.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду у ТОВ «Компанія «Технопром-Продукт», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.
Інформація про переможця за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «В», який був проведений 01 листопада 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
Частиною першою ст. 19 Закону України від 23.09.99 р. N 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - Закон N 1105) передбачено право застрахованих громадян на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.
Головне управління статистики у Внницькій області повідомляє, що упродовж вересня 2017 р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 7,1%, або на 1064,1 тис. грн, і на 1 жовтня 2017 року становила 14014,4 тис. грн.
Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
Підставою для інспекційного відвідування одного із суб’єктів господарювання Чернігівської області стали заяви працівників про використання їхньої праці без належного оформлення трудових відносин. Підприємець категорично відмовився надавати державним інспекторам будь-які документи, які б підтверджували або спростовували факт роботи у нього найманих працівників.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено превентивний захід у ТОВ «Вінницький агрегатний завод», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.
18 жовтня 2017 року о 9:45 біля м.Липовець сталось зіткнення автомобіля «Део-Ланос» з автомобілем «Газель», у якому відповідальні особи ДП «Іллінецьке лісове господарство» їхали для здачі звіту до Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.